Rüyada Elbise Dolap Görmek

Rüyada elbise dolap görmek mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, tövbelerinin amacına ulaşacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine delalettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, hayırlı bir işe başlayacağına, kazancının günden güne artacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine tabir olunur.

Rüyada ahşap elbise dolabı görmek rakiplerine karşı zafer kazanacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, maddi anlamda güçleneceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, yaşamının bir disipline oturacağına, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aynalı elbise dolabı görmek kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, hayır dualarına nail olacağına delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin parasal ferahlığa çıkılacağına, çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının elbise dolabını görmek rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, keyifli olacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek elbise dolabı görmek ruhunun üzüntüden kurtulacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, güvensizliğini yeneceğine, sabit geliri olacağına yorumlanır.

Rüyada boş elbise dolabı görmek çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, hayatını stresten uzakta geçireceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin cesaretinin yerine geleceğine, sorunların ortadan kalkacağına, yaptığı işlerden bereket göreceğine, birikiminin artacağına, kendisine olan özgüveninin artacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük elbise dolabı görmek iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, mutluluğunun büyüyeceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağınık elbise dolabı görmek rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, büyük işler başarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada düzenli elbise dolabı görmek çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, haneye bereket geleceğine, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, maddi anlamda güçleneceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, doğru yolu bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski elbise dolabı görmek ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, uzun süre mutluluğunun devam edeceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, dertlerin ve zorlukların biteceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın azalacağına yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, iş değişikliğine gideceğine, alacaklarını tahsil edeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada içi dolu elbise dolabı görmek kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, dua alacağına, kafasının rahat edeceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, kendi şansını kendi yaratacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine inanılır.

Rüyada kahverengi elbise dolabı görmek son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, keyfinin ve huzurun yerinde olacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Rüyada siyah elbise dolabı görmek sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, çok daha rahat bir hayat süreceğine, fayda bulacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada yeni elbise dolabı görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, işlerin büyüyeceğine, bahtının açık olacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, kıdem atlayacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, rahat bir hayat geçirileceğine, kurtuluşa ereceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazan

Rüyamda elbise dolabı içi dağınık kırış siyah kıyafetler dolu

Bahar

Rüyamda evden dışarı çıkıyorum kapıda askerler var koluma hızlıca bir iğne vuruyorlar sonra arkadaşlarımı gördüm hep birlikte bir düğüne hazırlanıyorduk bir arkadaşımın üstünde yavruağzı ya da açık turuncu renginde çok güzel bir elbise gördüm. Sonra ben kendi dolabımı açıyorum içi elbise dolu renkli renkli çok güzeller hepsi benimmiş. Sonra babamın gelip bizi almasını bekliyoruz düğüne gitmek için ve o sırada amcam ile sohbet ediyorum.

fatma

bigün çok kötüydüm ve Allaha yalvardım ağlayarak dua ettim dedim bu çektiğim sıkıntılarım için bana bi işaret göster dua ettikten sonra uyumuşum ve rüyamdamda bi hoca yanıma gelip giysi dolabını sat evinden çıkar dedi ne anlama geliyor hala onun etkisindeyim

duygu öztürk

Merhaba
Rüyamda bilmediğim bir evin içindeyiz ailenin bazı üyeleri var ben bir odaya giriyorum ve elbise dolabını açıyorum ablama istediğini al abla diyorum açık mavi bebek mavisi gibi fuşya pembe renklerde bluzlar var hepsi yeni yeni çok güzeldi sonra arkamı dönüyorum duvarın bi büyük plaka seramiği bi alt kata düşmüş ve parçalanmış bizde seramiğin düştüğü yerden alt kata bakıyoduk hayır olsun insallah yorumlarsanız sevinirim. Sevgiler.