Rüyada Elbisenin Daralması

Rüyada elbisenin daralması yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, çok mutlu olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, dertlerinden arınacağına, ferah bir eve geçileceğine, büyük bir kısmet alacağına, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına yorumlanır.

Rüyada elbisenin daralması işlerinin başarılı olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, ömrünün çok uzun olacağına, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, rahatlık ve ferahlık bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, etrafındaki kimselerin kötü gününü paylaşacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elbisenin daralması kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, yeni bir ev alınacağına, arzularının yerine geleceğine, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, hastalıklarından kurtulacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments