Rüyada Ele İşenmesi

Rüyada ele işenmesi ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, istediği arabaya bineceğine, hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada başkasının eline işemesi kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, iyi giden iş yaşantısının özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin kolaylıklarla karşılaşacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kedinin ele işemesi girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, geçim derdi yaşamayacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine bir iftira atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, mutlu günlerin geleceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oğlunun eline işemesi vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, planladığı şeylerin istediği gibi ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, rahat yüzü göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments