Rüyada Elektrik Çarpması Görmek

Rüyada elektrik çarpması görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, ev sahibi olunacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına, iş hayatındaki güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada anneyi elektrik çarptığını görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çok saygın bir kişi olunacağına, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı görenin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşına elektrik çarptığını görmek aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, işlerin yoluna gireceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin hayatının toparlanacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, hiç riske girmeyeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasını elektrik çarparken görmek yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına, elde bulunan imkânların artacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, önünün açılacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine inanılır.

Rüyada eşine elektrik çarptığını görmek keyifli günler geçireceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, yüksek mevkilere getirileceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, eline para geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşine elektrik çarptığını görmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, güzel bir haber alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, yaşamının belli bir düzene oturacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kızına elektrik çarptığını görmek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, hesapta olmayan bir maddi gelirin kendisine ilaç gibi geleceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına alamet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, en olunmaz yaralarının kapanacağına rivayet eder.

Rüyada oğlunu elektrik çarptığını görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, etrafına güzel insanların dolacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, herkesten ileriye gideceğine, işle ilgili bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, şifaya kavuşacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, parasının her geçen gün artacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda Büyük elektrik direğine bağlı baskasını gördüm
Adam direğin başına bağlanmış önünde kocaman testere bıçağı vardı o bıçak yavaş yavaş çalışmaya başladı o insanın göğüs kafesine doğru bıçağı sokmaya başladılar adam bağırıyordu adama elektrik çarptı o arada testere adamı ikiye ayırdı kafası elektrik direğinde kaldı sim siyah oldu hayırlı huzurlu mutlu günler dilerim rüyamı yanıtlarmısınız rica etsem

Aysun

Yeni uyumuştum ki rüyamda mutfakta iken tost makinesinden su aktığını görüyorum.Onu kaldırıp neden aktığını anlamaya çalışırken elekrik akımına kabıldığımı hissediyorum.Bulundığum yere yığılıyorumYanımda biri annem iki kşi daha var.Onlarda bana ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar.Bende onları korumak için bana ve mutfaktaktaki diğer eşyalara dokunmamaları gerekuiğini söylemeye çalışıyorum.Sıçrayarak uyandım. Teşekkür ederim

Aysun

Çok teşekkür ederim Allah razı u

rüyagördüm

rüyamda arkadasimla yesilliklerde yürüyoruz ama oradaki ciceklere hafif elektrik dösenmis bende elektrik dösenmemis olan mor yabani cicekleri topluyorum yoluyorum sonra uzun yabani yesilimsi sarimsi otlardan gecerken bana hafif elektrik carpiyor

Zeynep

S a rüyamda eşime elektrik çarptı. Elektriğin çarpmasıyla eşim yere düştü ben hemen üstüne koştum. Eşimin üzerinde Beyaz gömlek vardı ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkürler.

Mertcan

Rüyamda 3 kişi elektrik akımına kapılıp ölüyordu

Yasin İşbilir

Rüyamda göğsümden elektrik çarptı kurtulmaya çalıştım kurtamadim sonrasında uyandım umarım hayırlara vesile olsun inşaallah

Mahmut korkmaz

Rüyamda yigenimin ve abim direkte poz werip resim cektiriyordu yigenim ellerini elektirik tellerine attı ve kısa bı sureliqine çarpıldı abim babası hemen mudahale edip kurtarıp ağlamaya başladı ve kurtuldu ben sadece izliyordum

Bilal Özsoy

Rüyamda babam elektrik işi yapıyordu. Zannediyorum lamba değiştiriyordu. Daha sonra demir bir kancayı avizenin bağlanacağı elektrik kablolarına takıp merdivenden indi. O sırada orada bulunan eniştem kancaya sarılarak elektriğe kapıldı. Daha sonra halamın oğlu da babasını kurtarmak isterken aynı elektriğe kapıldı. Ben ve çevremde bulunanlar elimize ne gecirdiysek (terlik,tahta,sopa..) kurtarmaya çalıştık ve kurtardık.

Gökhan

Rüyamda babama elektrik çarptı

Rüyamda tarlasında bulunan kulübe rüzgardan uyuşmuş elektrikleri acik kalmıştı. Babamla tarlanın içine girdiğimiz de bir elektrik direği de devrilmiş, ben kulübede ki elektriği kapatmaya giderken babam elektrik direğinde elektriği kesmeye çalışıyordu o sırada babama elektrik çarptı bağırarak babama koştum yerden aldığım tahta parçaları ile elektrikten uzaklaştırdı m ama babam simsiyah kesildi ve kenara düştü. o sıra uynandim.

Lutfen yorumlarmisiniz cok teşekkür ederim.

Gökhan

Cok cok teşekkür ederim

erkan

dün rüyamda odamda ki priz yerinden çıkmış yere düşmüştü, duvarda kocaman bir delik açılmıştı. yeni de boyatmıştım duvar mahfoldu diye söylendim. Prizi yerine takmaya çalıştım. o sırada elimi elektrik çarptı. yakın arkadaşım dur ben yaparım diye aldı yerden prizi, ters taktı kablo patladı, arkadaşımı da elektrik çarptı. dumanlar çıkmaya başladı priz yerinden ben duvarda ki deliğe kumaş örtü sokmaya çalıştım. örtüde alev aldı mı, prizin olduğu duvar olduğu gibi yandı. ama eve bir şey olmadı.