Rüyada Eli Sargılı Görmek

Rüyada eli sargılı görmek sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, yüksek bir makamı olacağına, kazanılan paranın daha da arttırılacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, zenginleşeceğine, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kısmet alacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada annemin elini sargılı görmek cebinin para göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada babanın elini sargılı görmek maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da sevdiği kimselere elini uzatacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, kavgalı durumların nihayete ereceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, geçim sıkıntısının azalacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde silinip gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasının elini sargılı görmek helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine, yapacağı her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, sorunların içinden süzüleceğine, kazancının bereketleneceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına alamettir.

Rüyada eski sevgilinin elini sargılı görmek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, yüzünün güleceğine, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sağ elini sargılı görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine ve düzelme yaşanacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, çok mutlu ve sevinçli olacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, istediği gibi yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin elinin bollaşacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada sol eli sargılı görmek maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, yeni bir eve sahip olacağına, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eli Sargılı Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda askerde olan oğlum gelmiş ayağı ve elı yaralıydı sarıdım ağlsdım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız huzura, hayata ve duygulara işaret eder. Rüya yorumuna göre çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına; hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına; duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine tabir olunur.

 2. Rüyamda iş arkadaşım la Bi yerde hamur yapıyoz ama cok su koymuşuz yine başka iş arkadaş elleri hep sargı da gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya yaşama, çözümlere ve mutluluğa delalettir. Rüya tabirine göre kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine; sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına; başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim