Rüyada Elinde Kuru Soğan Görmek

Rüyada elinde kuru soğan görmek dertlerinin dermanını bulacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, verdiği sözlerin tutulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, şansının bir ömür yaver gideceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin borçların ödeneceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada elinde kuru soğan görmek kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, eşi ile el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, umutlarının tazeleneceğine, insanlara iyilik yapmaya, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının elinde kuru soğan görmek sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına yorulur.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin maddi imkânların genişleyeceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments