Rüyada Elinde Şeker Görmek

Rüyada elinde şeker görmek muradına ermesine ya da sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, rahat nefes alacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, neşenin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde şeker görmek şifa bulacağına, soğukluk yaşadığı akrabaları ile kucaklaşacağına, kazancının artacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına delalettir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin uzun bir seyahate çıkılacağına, yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, kazancının artacağına, hayatının düzene gireceğine, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, hanesindeki rızkın artacağına alamet eder.

Rüyada ölünün elinde şeker görmek Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, kazançlı işlere girileceğine rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin hedeflerine kavuşacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, daha rahat bir nefes alacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments