Rüyada Elinden Bitki Çıkması

Rüyada elinden bitki çıkması mutlu olunacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, ünvan sahibi olacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada elinden bitki çıkması hayırlı bir yola girileceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, imkânsızı başaracağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine alamet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin başarı elde edeceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına, muradını alacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada elinden bitki çıkması Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına delalettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin yeni işlere ve projelere gireceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ömer

Elimde ilk önce çok çeşitli bitkiler ve çiçekler çıktı. korkarak ellerimi çırptım ve hepsini döktüm. Hemen arkasından bu sefer ellerim de blok blok binalar çıkmaya başladı. bu sefer öylece bıraktım,yeni bir şeyler çıkacak diye.

Ayşe

Rüyamda elimin üstünde yeşil ot çıkıyor bunları koparmaya çalışıyorum hepsi çıkmıyor ve kopan ot yerlerinde iz kalıyor

Rabia

Ellerimin üstünden yakıcı ışınlar çıktığını gördüm , aynı rüyada ellerimin üstünden yeşillikler çıktığını gördüm

Anonim

İnşaAllah teşekkür ederim?