Rüyada elini kalbine koymak

Gündüz Niyetine Paylaş

Rüyada elini kalbine koymak yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, sağlık ve şifa bulacağına, feraha ereceğine, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına ve başarılı olacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, endişelerin son bulacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın karşısına çıkacağına, birçok engelin aşılacağına alamettir.

Rüyada elini kalbine koymak iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin rahata erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, işinde büyük başarılara imza atacağına, kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına işaret eder.

Rüyada elini kalbine koymak parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, yakınlarına olan güveninin artacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, araba alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin zora girmiş bir işin düze çıkacağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine yorumlanır.


Gündüz Niyetine Paylaş

One thought on “Rüyada elini kalbine koymak

  1. Selamın aleyküm ben rüyamda eski bir montumun cebinde cebinde deste deste para ve paket içinde bal buluyorum kardeşime haber veriyorum kardeşim yer sofrasında oturuyor ve etrafında saksıda yeşil yapraklı çiçekler görüyorum ve ben gerçek hayatta kaybettigim bu şeyleri montun cebinde buluyorum…teşekkürler hayırlı geceler

İlk yorumu sen yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.