Rüyada Elinin Üstünde Tüy Görmek

Rüyada elinin üstünde tüy görmek içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, aşık olacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada elinin üstünde tüy görmek eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarından arınacağına, dualarına karşılık alacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, kendisini bazı konularda çok şanslı göreceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına alamet eder.

Rüyada elinin üstünde tüy görmek yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin maddi olanaklarının artacağına, iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına ve sözlerinin altın niteliğinde kabul edileceğine, büyük ferahlık yaşayacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments