Rüyada Elma Vermek Görmek

Rüyada elma vermek görmek birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, el üstünde tutulacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin hayır vereceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, dayanağı olmayan hiç bir şeye itibar etmeyip kafasını rahat tutacağına, başarılarının eksilmeyeceğine, hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine alamettir.

Rüyada annem elma verdiğini görmek yeni yatırımlar yapacağına, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının elma verdiğini görmek işlerine bereket geleceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına, malının ve parasının artacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin lüks bir hayat geçireceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu hiç yitirmeyeceğine, günden güne kazancının artacağına, maddi gücünün katlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin elma verdiğini görmek helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, muradına ereceğine, sabit geliri olacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı elma vermek görmek işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, mallarının artacağına, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, üzüntülerin son bulacağına, oldukça kazançlı işler yapacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına, muradını alacağına delalettir.

Rüyada sevdiğine elma vermek görmek tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, günahların affolacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin kaderinin yüzüne güleceğine, zor zamanların geride kalacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada sevgilinin elma verdiğini görmek çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, bir dostunun çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, zorlukların son bulacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments