Rüyada Emmek

Rüyada emmek mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, sevilen ve sayılan biri olunacağına, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, canının kıymetini bileceğine, dertleri biteceğine, kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına alamettir.

Rüyada emmek kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı adımlar atılacağına, geçim derdinin kalmayacağına, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine delalet eder.

Rüya manasına göre rüyayı görenin kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, atılacak bazı adımlar ve verilecek yerinde kararlar sayesinde bazı kötü durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada emmek eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, moralinin düzeleceğine işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, problemlerini çözeceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments