Rüyada Erkeğin Sakal Tıraşı Olması

Rüyada erkeğin sakal tıraşı olması sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, geçmişi unutup geleceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına işarettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına alamettir.

Rüyada erkeğin sakal tıraşı olması düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, herkes tarafından takdir edileceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine alamet eder.

Rüyada erkeğin sakal tıraşı olması yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, yeni bir yol tutulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına işaret eder.

Rüya anlamına göre hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, düşmanlarına karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, yeni bir eve taşınacağına, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Volkan

Merhaba efendim. Rüyamda saç tıraş makinesiyle ayna karşısında kendim sakal ve bıyık tıraşi oldugumu gördüm. Ayrica tıraşdan önce tıraş makinenin tarak numaralarıni ayarladığımı gördüm.

Semih

Rüyamda otururken Kendi Kendime diyorum aynaya bakayım. Demin tıraş oldum ama acaba yüzümde sakal kaldım diye aynada yüzümü kontrol ediyorum. Yüzünde çok uzun olmasa bile yüzümde sakal kalmış. Yüzüme baktım sonra dedim ki yarın dışarı çıkaran (görüşmeye gidecekmişim) elektrikli tıraş makinasıyla yüzümde kalan sakalları keserim diye düşündüm. Sonrada uyandım

Semih

Mükemmel tabir için teşekkür ederim inşallah tabiriniz tez çıkar 🤲 🙏

İhsan

Merhabamda, rüyamda sakal traşı oluyordum. Ama traş olduktan sonra aynaya baktığımda yüzümdeki sakalın bi kısmını kökünden kazığımı ve bi parmak büyüklüğünde kısmının derisinin göründüğünü fark ettim.

İhsan

Teşekkür ederim.