Rüyada Erkek Ağlarken Görmek

Rüyada erkek ağlarken görmek uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin elinin bolluk ve bereket göreceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bazı kötülüklerinin hesabını soracağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin ağladığını görmek aradığı şifaya kavuşacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, helal lokmalar yiyeceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına, mutlu bir ömür geçirileceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, değer verdiği kimselere yardımcı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiği erkeği ağlarken görmek sıkıntıların son bulacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, geleceği için kendisine cesaret vereceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin kazançlı bir işin başına geçileceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, elinin bollaşacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
teşekkürler

Merhaba rüyamda kapımızın önünde eskiden sevdiğim çocuk hüngür hüngür ağladı küçüklüğüne büründü ve gitti. Teşekkürler

Pınar

Rüyamda çocuklarımı alıp babamın dağ evine gittim çok yağmur yağiyordu tekrar boşandığım adamın evine geldim evin ortasında abisi telefonla konuşuyordu ben bu evi dağıtmak için neler yaptım diye anlatıyordu arkasını dönünce beni gördü korktu ve senin ne işin var burda dedi asıl senin ne işin var ben evime geldim dedim o arada ölmüş annem babam bir de babamın tanımadığım bir arkadaşı bir kaç kişi daha eve geldi bende olanları anneme anlatıyordu babamın arkadaşı ağlıyordu..