Rüyada Erkek Arkadaş Edinmek

Rüyada erkek arkadaş edinmek işlerin kara geçeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, kesilmeyecek bir kazancı olacağına, hayırlı işlere girileceğine, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına alamet eder.

Ayrıca bu rüya sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek arkadaş edinmek ömrü boyunca mutlu olacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, çevresindekilere yaptıklarına karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine alamettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına inanılır.

Rüyada yeni erkek arkadaş edinmek maddi anlamda da manevi anlamda da güçleneceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, farklı sosyal ortamlara gireceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Erkek Arkadaş Edinmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Ruyamda erkek arkadasim varmış, ama adamı tanimiyorum, gözlüklü şişman hafif esmer ve saçı az diye hatırlıyorum. Masada oturuyoruz, ayrintilari hatirlamiyorum.

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız hislere, güce ve kararlara işarettir. Rüya alimlerine göre kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına; işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına; sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim