Rüyada Erkek Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada erkek arkadaşla kavga etmek mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin saygınlık kazanacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, düzeninin yıkılmayacağına, önünün açılacağına inanılır.

Rüyada eski erkek arkadaşla kavga etmek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, kişinin yüzünün artık güleceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, istediklerini elde edeceğine, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin şifa ve moral bulacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına, günahlarından tövbe etmeye, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sürekli erkek arkadaşıyla kavga etmek sıkıntıların azalacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, hayat standartlarının yükseleceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, hanesinin bollukla dolacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments