Rüyada Erkek Eş Görmek

Rüyada erkek eş görmek yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, bolluğun sürekli olacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı görenin hayır duaları alınacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, variyet sahibi olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine rivayet eder.

Rüyada ölen erkek eşini görmek peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, işlerinin bollaşacağına, uzaktaki bir büyüğünün rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, ailesiyle birlikte bazı konser etkinliklerine katılacağına işarettir.

Rüya yorumu kitabına göre aile içerisindeki önemiz bir sorununu kolayca çözeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, huzurunun yerine geleceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği erkeğin eşini görmek hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, bereketin ve verimin geleceğine, kazançlı işlere girileceğine, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin işyerine yüklü miktarda para sokacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments