Rüyada Erkek Organın Kesildiğini Görmek

Rüyada erkek organın kesildiğini görmek hayatını ailesine adayacağına, hataları için ettiği tövbelerin Allah katında yerini bulacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, maneviyata yöneleceğine, güzel bir iş fırsatına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek organın kesildiğini görmek elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, bazı sorunların düzeltileceğine, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, borçların kapanacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada başkasının erkeklik organının kesildiğini görmek sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, para ve makam sahibi olacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, evliliğinde mutluluğun daim olacağına, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, dualarının karşılık bulacağına, zor durumların biteceğine, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, mesleğine dört elle sarılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments