Rüyada Erkek Yeğen Görmek

Rüyada erkek yeğen görmek rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin çok büyük ve akıllıca hareketler ile kötü bir durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, sorunların çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, hedeflediği kazancı elde edeceğine, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, ferahlığa erileceğine alamet eder.

Rüyada eşimin erkek yeğenini görmek yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, güzel haberler alacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, sıkıntıların son bulacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, sıkıntıların çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüyada ikiz erkek yeğen görmek anne ve babasının her zaman başında olacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, zenginliğinin her geçen gün artacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin ana babasının bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kucağında erkek yeğenini görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, güzel günler geçireceğine, sağlığına kavuşacağına, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine, mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada küçük erkek yeğenini görmek hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, kazancın daha da arttırılacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada ölmüş erkek yeğen görmek sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, insanlara olan güvenin artacağına, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin erkek yeğenini görmek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, ailesini kötülüklerden uzak tutacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının yerine geleceğine, güzel ve bereketli işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibinin doğru yatırımlar yapacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, hayatın yüzüne güleceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, musibetlerin kovulacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş erkek yeğen görmek yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, anne duasının alınacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin sorunların teker teker aşılacağına, hayatını huzur, bolluk ve bereket içinde geçireceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, fikirlerinin can bulacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferdi

Değerli yorumcum rüyamda bir otomobil içinde zaman olarak gündüz bir karayolunda ilerliyoruz. Ben bir çocuk ve 15 yaşındaki erkek yeğenim ön tarafta oturuyoruz. Birden yeğenim bana “benim dayım bu dünyada birtane diyor. Bana sevimlice gülerek daha sonra arabayı kullanan babasına dönüyorum. Babasida gülümsüyor ve kafasıyla onaylıyor.

Ferdi

Teşekkür ederim değerli yorumcum

Nedim

Rüyamda yanana iki apartmanda erkek yeğenim karşı apartmana geçmeye çalışıyor ve ben çok korkuyorum.Geçtikten sonra geri dönmeye korkuyor ben korkm diyorum ve iki bina arasına bir kopruden geri dönüyor.
Sonra döşeli tir kullanıyorum ve tirla öndeki tira hızlı yaklaşıyorum ve zorda olsa çarpmadan duruyorum.

inci armağan

Ablam hamileymiş hastanede doğum yapmasını bekliyorduk. Eniştemin üzerinde koyu kırmızı bir tişört vardı. Annemin elinde doğacak bebek için beyaz çok güzel yeni bebek tulumu vardı. Doğumhanede dışarıdan doğumu izledim. gerçek gibiydi. Doktor ablamın bebeğini kucağına aldı. Erkek yeğenimin doğduğunu gördüm. Sonra ablamın evine gitmişiz orada erkek yeğenimi gördüm. Aldım onu kucakladım, sevdim rüyamda