Rüyada Erkekle Dudaktan Öpüşmek

Rüyada erkekle dudaktan öpüşmek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, hakkıyla kazanca, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, zor zamanların sona ereceğine yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, ailesi için çabalayacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine yorulur.

Rüyada iki erkeğin dudaktan öpüşmesi çok büyük mutluluklar yaşanacağına, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine rivayet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, kalabalıktan uzak olacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, her zaman neşeli olacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiği erkekle dudaktan öpüşmek iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine yorulur.

Rüyada tanıdık erkekle dudaktan öpüşmek uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, ömrü boyunca elini attığı her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağına, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatında şansının açılacağına, mutlu olacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına tabir olunur.

Ulemaya göre rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, işlerinin çoğalacağına, işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, kudret ve itibar sahibi olacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada yabancı erkekle dudaktan öpüşmek dostlarına karşı vefa göstereceğine, kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, ferahlığa çıkılacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, işten yana şansının açık olacağına inanılmaktadır.

Ayrıca bu rüya sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ece

Bosaniyorum gercekte,Ruyamda kötü kadin komsum bana Seni ve sevgilini uygunsuz gordum dedi,Bosaniyorum zaten ve yeni biri var ama aramizda sadece hoslanma var el ele degmedik,birsey gormedin ama anlamissin
bereberiz dedim,Sonra o erkek geldi ilk defaymis dudaktan opustuk sehvetle,Gunduz niyetine olsun

Ece

Tesekkur ederim

Funda

Rüyamda bekarmışım sevgilim varmış öpüşüyoruz ağzından acı bir sıvı benim ağzıma akıtıyor çaktırmıyorum ona ama iğreniyorum

Funda

Çok teşekkür ederim inşaalllah 🤲