Rüyada Eşarp Aramak

Rüyada eşarp aramak geçim derdinin olmayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, kişinin sağlığını geri kazanacağına, sürpriz güzellikler olacağına, iş sahibi olacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya işaret ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, sosyal durumunu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, genç kimselere eğitim vereceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, hiçbir ihtiyacının kalmayacağına, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşarp aramak hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, her anlamda şifa bulmaya, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işinde bazı kişileri istihdam edeceğine inanılır.

Rüyada eşarp aramak zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, kafasının boşalacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments