Rüyada Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, ticaret ehli olacağına, bereketin ve verimin geleceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, anne baba duasının alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aç eşek görmek sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ağlayan eşek görmek ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok rahat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ahırda eşek görmek hayattan daha zevk alacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine yorulur.

Rüyada anıran eşek görmek çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, ün ve itibar sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada at yada eşek görmek sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına delalet eder.

Rüyada ayağı kırık eşek görmek birçok iş kapısının açılacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına yorulur.

Rüyada balkonda eşek görmek yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek eşek görmek büyük bir gruba liderlik edileceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada birden fazla eşek görmek işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğru bir kişi olacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada boz eşek görmek bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük eşek görmek rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine yorulur.

Rüyada camide eşek görmek beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada can çekişen eşek görmek sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, başarılarının her geçen gün artacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cılız eşek görmek aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, hak yemeyeceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada çirkin eşek görmek çalışma azminin başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, çevre değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda eşek görmek esenlik bulacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına yorulur.

Rüyada dağda eşek görmek mesleki ve ahlaki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına işaret eder.

Rüyada damda eşek görmek yeni işlere girileceğine, maddi durumunun her zaman iyi olacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada delirmiş eşek görmek büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, kazancın çoğalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizde eşek görmek huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, şansının ve bahtının açılacağına, kısa süre sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada derede eşek görmek fakirliğinin biteceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada doğum yapan eşek görmek her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada doğuran eşek görmek geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, çok büyük bir huzura erileceğine, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada donmuş eşek görmek umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada düşen eşek görmek iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek eşek görmek büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına tabir olunur.

Rüyada evcil eşek görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, düşmanlarımızı alt etmeye, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına delalettir.

Rüyada evde eşek görmek aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine inanılır.

Rüyada evin önünde eşek görmek neşesinin, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gebe eşek görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, çok başarılı olunacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada gökyüzünde eşek görmek farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gri eşek görmek ibadetlerini aksatmayacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gülen eşek görmek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güzel eşek görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, acılarının dineceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamile eşek görmek dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada hasta eşek görmek yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sağlık sorunlarının biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada heybeli eşek görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada huysuz eşek görmek bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki eşek görmek işinin gücünün hep rast gideceğine, aile ilişkilerinin güllük gülistanlık olacağına, ömrünün uzun olacağına rivayet eder.

Rüyada iki tane eşek görmek önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ikiz eşek görmek insanlara ilim irfan aşılayacağına, huzurunun artacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına işaret eder.

Rüyada inatçı eşek görmek hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, dertlerine derman bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada inek eşek görmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına alamet eder.

Rüyada insanı eşek görmek hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, çok iyi günler göreceğine işaret eder.

Rüyada işeyen eşek görmek güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine işaret eder.

Rüyada ısıran eşek görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kaçan eşek görmek Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kahve falında eşek görmek tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi eşek görmek hafifleyeceğine, rahatlayacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kanatlı eşek görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, kurulu düzeni olacağına inanılır.

Rüyada kara eşek görmek kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada kavga eden eşek görmek işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına alamettir.

Rüyada kedi köpek eşek görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, rakiplerin geride bırakılacağına, sorunların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşturulacağına tabir olunur.

Rüyada kır eşek görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı eşek görmek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, kazanç kapılarının açılacağına, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kızgın eşek görmek yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada konuşan eşek görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kör eşek görmek büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine rivayet eder.

Rüyada koyun eşek görmek iyi bir zanaatkar olunacağına, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada küçük eşek görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, koltuğunun ve gelirinin yükseleceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kudurmuş eşek görmek kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, edindiği deneyimleri gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına işarettir.

Rüyada kuduz eşek görmek kendisine olan güveninin artacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurbanlık eşek görmek etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, sevinçli haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurt eşek görmek kendisini ailesine vereceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi eşek görmek dileklerin yerine geleceğine, vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada mezarlıkta eşek görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, zor durumların tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mor eşek görmek hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına inanılır.

Rüyada ölen eşek görmek büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, karşısına birçok kısmet çıkacağına yorumlanır.

Rüyada ölü eşek görmek çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada ot yiyen eşek görmek sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, kazançlı adımlar atılacağına, çok güzel işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada otlayan eşek görmek aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada oturan eşek görmek çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, ticaretinin gelişeceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oyuncak eşek görmek rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine işarettir.

Rüyada pembe eşek görmek kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, geçmişini arkada bırakacağına, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sakat eşek görmek çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, bazı durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sarı eşek görmek kırılan bir kalbin tamir edileceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, yaşamak istediği hayatı bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada semerli eşek görmek içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine alamettir.

Rüyada semersiz eşek görmek ibadetlerini aksatmayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, ayağının tökezlemeyeceğine delalet eder.

Rüyada sevimli eşek görmek sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, sağlıklı bir ömür süreceğine, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sinirli eşek görmek elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına delalettir.

Rüyada sıpalı eşek görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, borçların biteceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına yorulur.

Rüyada siyah eşek görmek karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına alamettir.

Rüyada suda eşek görmek iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, duygularının karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sürü halinde eşek görmek maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, kazanılacak ve ele geçecek paraya yorulmaktadır.

Rüyada süslü eşek görmek sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tarlada eşek görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, zorlukların giderileceğine tabir olunur.

Rüyada topal eşek görmek sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, maddi güç sahibi olacağına, her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada üç eşek görmek rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, genç kimselere eğitim vereceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine yorulur.

Rüyada uçan eşek görmek iyi bir patron olacağına, içinin ve kafasının rahat edeceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada uyuyan eşek görmek sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok kişinin hayır duasını alacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, kurulu düzeninin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uyuz eşek görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, başarıya ulaşacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzaktan eşek görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada vahşi eşek görmek mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaban eşeği görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına yorulur.

Rüyada yabani eşek görmek borçlarını ödeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, kendisini yakından takip eden bir aile büyüğü tarafından korunup kollanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanan eşek görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı eşek görmek sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına rivayet eder.

Rüyada yatan eşek görmek risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine inanılır.

Rüyada yavru eşek görmek hayırlı terfiler alınacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine yorumlanır.

Rüyada yeni doğmuş eşek görmek darlık çektiği günlerini unutacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil eşek görmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, umutlanacağına, karlı işlere gireceğine alamettir.

Rüyada yorgun eşek görmek yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yürüyen eşek görmek maddi sıkıntılarının çözüleceğine, rızkının genişleyeceğine, ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zayıf eşek görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, cesaretinin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alya

Merhaba rüyamda 40 50 kadar eşegin ,agzında gül ailemle yaşadıgım evin bahçesinde olduklarını beni görünce camın önüne geliyorlar yanımda ablamla eşeklerin agzından gülleri topluyoruz annemin sesini duyunca bazı eşekler kaçıyor sonra bahçeye çıkıyoruz eşek sayısı kadar kadın bahçeye geliyor meger gülleri onlar vermişler eşeklere onlar alacaklarmış ama eşekler kaçıp bizim evin bahçesine gelmiş ne demek bu rüya yorumlarsanız sevinirim.

burcu

iyi günler rüyamda bizim kapının önünde bir eşşek vardı adeta can çekişiyordu iki ayağı birden sanki kesik gibiydi ben anneme senin yüzünden ölüyor bunun vebalini alabilecek misin gibi şeyler söylüyordum

burcu

teşekkür ederim

ÖZLEM

rüyamda birisinin gri bir eşek alacağını duydum ama kimin olduğunu hatırlamıyorum ve eşeğin kendisini görmedim.

Beyza DUMAN

rüyamda evdeydim yanımda eşek vardı hep yanımda dolaşıyordu çok şirindi de bunun anlamı nedir?