Rüyada Eşimin Askerden Geldiğini Görmek

Rüyada eşimin askerden geldiğini görmek yeni bir hayata başlayacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, itibar edineceğine, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, çok daha iyi günler göreceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, tüm isteklerine kavuşacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşimin askerden geldiğini görmek bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş eşinin askerden geldiğini görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, işinde terfi alıp kıdem atlayacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine, kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, duygusal olarak kendisini kötü hisseden bir arkadaşının yarasını saracağına, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, özel hayatında mutlu olacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öznur

Benim eşim cezaevinde bakıyorumki rüyada eşim iki askerle gelmiş uyuyo hiç bize söylemiyo bende kaymakamımdaymışım hayatlı evleri var bakıyorumki orada yatıyorlar ben görünce çok seviniyorum bakıyorum üzerleri açık üşümesinler diye üzerlerine mavi yorgan örtüm sonra uyandı