Rüyada Eşimin Gelmesi

Rüyada eşimin gelmesi aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, hasta ise iyileşeceğine, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşin gelmesi yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, evde bayram havası eseceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş eşin gelmesi sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, zor durumların biteceğine, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin çok büyük atılımlar yapılacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada uzaktaki eşin gelmesi sevindirici haberler alacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin yokluktan kurtulacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine alamet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Eşimin Gelmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Zeynep,
   Rüyada memleketten eşinin geldiğini ve ayrılmak istediğini söylemesi rüya sahibinin kaybettikten sonra kazandığı uyarıya, olaylara ve sabretmeye alamet eder. Rüya alimlerine göre doğru yoldan ayrılan bir akrabasını uyaracağına; olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına; uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlığa çıksın inşallah…

  • Sevgili Zeynep,
   Gördüğün rüya, yaşadığın sıkıntıdan ötürü bilinçaltı kaynaklı da olabilir. Genel anlamında bu rüyanın tabiri şudur; rüyada eşinin eve geldiğini ve iyi davrandığını görmek değişime, sabra ve güzelliğe işaret eder. Bu rüya moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine; sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine; güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine delalettir.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim