Rüyada Yeğenle Evlenmek

Rüyada yeğenle evlenmek maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, şansa, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, kafasının rahat edeceğine, doğru kararların alınacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, iyi kalpli, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, yüksek moralli olacağına, etrafına güzel insanların dolacağına, başlanacak bir işin tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada dayı yeğen evlenmesi eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, hatıralarını yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada erkek yeğenle evlenmek başvuru yaptığı bir işte kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kendisini geliştireceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, yeni dostluklar kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Yeğenle Evlenmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Fethiye,
   Rüyada evli biriyle evlenmek vasıtaya, insana ve hayata işarettir. Bu rüya bir tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına; yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine; kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına delalet eder. Rüyada yakın akrabayla evlilik ise kazançtır, evliliktir ve atılımdır. Gördüğünüz rüya mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine; yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına; güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine tabir olunur.

   Gündüz niyetine diyelim hayırlar gerçek olsun.

   • Rüyamda amca oğlumun konuştuğu biri var. ama sonra yeğenimle ayrılıyorlar. bir sure geçtikten sonra yeğenim benimle evlenmek istediğini söylüyor. ben de kabul ediyorum. sonra eski konuştuğu kızın annesi geliyor benimle konuşmak için, daha doğrusu ayırmak için yani. sonra ben usulünce anlatıyorum sakince kadin çok sinirliydi başta ama ben sakin sakin konusunca o da sakinleşip sonra aramızdan çekiliyor. sonra yeğenimle nişan hazirliklarina başlıyoruz. annem normalde evlilik konularını sevmez ama rüyamda gayet mutluydu. yeğenimle de normal hayatta çok resmiyiz, konuşmuşluğumuz çok azdır yani. rüyanin daha once bu sayfada yazdiğim yaziya yanıt vermiştiniz. o yüzden tabirini merak ettim. tekrar yardimci olursaniz çok sevinirim? tesekkur ederim

    • Sevgili Muezza,
     Rüyada yeğeninin seninle evlenmek istemesi ve annenin mutlu olduğunu görmek rüya sahibinin zorlukları aşarak ulaştığı hayırlara, arzulara, yardıma ve şansa delalettir. Rüya yorumuna göre sıkıntılarının ardından yakın zaman içinde hayırlı bir döneme girileceğine; kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına; sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde kendisine iyi bir kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına alamet eder.
     Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim