Rüyada Eşimin Trafik Kazası Yaptığını Görmek

Rüyada eşimin trafik kazası yaptığını görmek sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, sevdiklerine doyasıya sarılacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşimin trafik kazası yaptığını görmek hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin hayallere kavuşulacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, itibar edineceğine, kısmetinin bollaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski eşinin trafik kazası yaptığını görmek üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, bol şanslı bir döneme girileceğine, bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, yeni gireceği bir işte büyük bir başarıya imza atılacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, çocuklarının fazla olacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine, yüzünün güleceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zennur

Rüyamda kendi annemlerdeyim gülüyoruz konuşuyoruz ailemle. Eşim arıyor görüntülü benim yanıma gelmek istiyor ama yüzü gülüyor ben daha kaza yaparsın kapat telefonu önüne bak demeye kalmadan kaza oluyor savruluyor araba. Gözümle görüyorum telefondan kafasının kanlar içinde olduğunu. Ambulansı arıyorum ama nerde olduğu tam olarak bilinmiyor. Ağlamaktan kendimden geçiyorum ama ailem umursamıyor. Sakin ol evi topla diyorlar. Bağırıyorum hepsine. Çıkıyorum dışarı. Sonra otobüse biniyoruz eşimin annesiyle ama sureti başka bi kadın. Eşimin yanına gitmek için. Yanlış otobüse bindiğimizi farkefip geri geliyoruz. Eve gelince evin yanında hastane olmuş oluyor eşimi görüyorum herşey net görünüyor. Önce uyuyor oluyor birkaç saniye. Sonra ağlıyorum sızlıyorum. Bi bakıyorum yerinde yok sonra ayağa kalkmış 2 bardak su içiyor. Sen nasıl kalktın doktor sana izin verdi mi su içmen için diye soruyorum hemşire içsin sorun değil diyor. Çok zor bi rüyaydı aşırı ağladım.

Aslı

Rüyamda eşim bana turuncu bir çanta hediye etti. Aynı masada olduğumuz bir arkadaşım da ışıklı bir mavi bilezik taktı koluma. Sonra eşimi direksiyonda kaza yapmış olarak gördüm.

Aygül

Rüyamda daha yeni ayrıldığım eşim araba ile kaza yapıyordu ve boynu kırılıyordu ama nefes aldığını görüyordum ambulans aramak istiyordum fakat telefon bı türlü aramiyodu bagiryrdum ama sesim çıkmıyordu öyle uyandım daha ayrıldığımız yeni ve sürekli onu görüyorum ama ilk defa böyle gördüm Rica etsem anlamını bana söylermisiniz hamileyim de çok evhamliyim