Rüyada Eşini Tuvalet Yaparken Görmek

Rüyada eşini tuvalet yaparken görmek sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşini tuvalet yaparken görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre sevgi ve hürmet göreceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş eşinin tuvaletini yaptığını görmek işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, mutlu günler göreceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Rüyada küçük oglum tuvaletin kapısını açıyordu eşim ellerini öne doğru uzatmiş tuvalete ters oturmuştu ıkınmaktan gözlerinin kızardığını düşündüm ağzını kıpırtdatarak birşeyler söyledi bana