Rüyada Eşinin Önceden Evli Olduğunu Görmek

Rüyada eşinin önceden evli olduğunu görmek sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, gitmediği yerlere gideceğine yorumlanır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre bazı girişimlerde bulunacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, şöhretli biri olunacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, yeni adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin önceden evli olduğunu görmek ticaret hayatında sağlam bir yeri olacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, yeni bir şehre ya da eve yerleşileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, kalitenin değerini bileceğine yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, zenginliğinin alıp yürüyeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, sevdiği kişiler sayesinde keyifli günler geçireceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eşinin önceden evli olduğunu görmek çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, son günlerde yaşanan güzel gelişmelerin aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, yaşamının olumlu yönde değişeceğine, ana babasını hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, üzerine aldığı bir görevde yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Songül

Iyi günler hocam ben sabaha karşı ruya gordum esim benden once evli ve iki tane cocugu vardi ruyada da esimin cok yalanci oldugunu goruyardum

Songül

Teşekküler

Ayşe aydın

Hocam merhaba rüyamda eşim eskiden evliymis ayrılmış kadına nafaka verecekmiş nafaka olayını şans eseri görüyorum silik bı şekilde de kadınıda gördüm sarışın zayıftı az saçlı bı kadındı nafaka bağlattim alcam diyor bende eşime bana neden bekarım demiştin sakladin dedim anlatacaktım diyor 9 yıl sonra nafaka istemesi rüyamda çok saçma geliyor d eşimle ilk evliliklerimiz 9 yıl oldu aşırı üzgün bı şekilde uyandım

Zeynep

Rüyamda eşim önceden evlenmiş ilk başta benden sakladı daha sonra evli ve bir çocuğu olduğunu öğrendim

Melek

Rüyamda eşimin benden önce evli olduğunu ve karısının öldüğünü gördüm. Ben onun kalan eşyalarını kulanmaya çalışıyorum giysi çanta falan. ama korkarak acaba ruhu görüde gözü kalarmı gibi.

Nur8568

Rüyamda eşimin hala eski karısından boşanmadığını ve benimle evli olduğunu, boşanmak için uğraştığını gördüm. Ve bana da güvenmediğini belirten bir cümle kurarak beni ağlattığını gördüm.

Ayşe

Ruyamda esimin onceden baskasiyla evli oldugunu ve bana yalan soyledigini gordum. Evli oldugu kisiyle ve ailesiyle ayni evde yasamaya basliyorduk. Uyandim hala etkisinden cikamadim 🙁

Rabiaaaa

Rüyada daha önce eşimin bir evlilik yaptığını görmek ve bir oğlu olmuş bebekkende vefat etmiş sonra o Eşide vefat etmiş ve ben bunları duyunca çok üzülüyorum

Jsjsj

Ruyada esinin daha once yengesiyle evli oldugunu duymak