Rüyada Eski Dikiş Makinesi Görmek

Rüyada eski dikiş makinesi görmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, hastalıklarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre anne baba duasının alınacağına, yeni ve kazançlı işlerin geleceğine, durumunuzun iyileşeceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine işaret eder.

Rüyada eski dikiş makinesi görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin profesyonel olacağı işlere atılacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine rivayet eder.

Rüyada annemin eski dikiş makinesi görmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, yeni bir iş fikrinin çok büyük kazançlar getireceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, helal lokmalar yiyeceğine delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çok hayırlı işlere atılacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülten

Merhaba ben rüyamda eski bir dikiş makinesi ve 2 tane yeni dikiş makinesi gördüm babamın evinde açıklar mısınız

Ortanca

Rüyamda bir dükkanda çok sayıda ve çeşitte dikiş makineleti vardı. Ben de çok ilginç tasarımlı endüstriyel ikinci el bir dkiş makinesi almak istiyordum. Makinenin önünde oturmak için ona mahsus özel bir koltuğu vardı. Satıcı hanım 140 bin lira dedi. Makinenin değişen parçası var mı diye sordum. Satıcı hanım ben bilmiyorum eşim bilir ama siz zaten ikinci el bir makine alıyorsunuz dedi. Ben de bu kadar parayı ödeyebilir öiyim diye hesap yapıyordum.

Ortanca

Yorumunuz için teşekkürler🌹

Tugba

Ruyamda miras olarak çok merkezi bir yerde.mustakil 2 katlı eski yapıda bir ev kalıyordu eşime. Bahçesi ve gölgeli ağaçları vardı. Alt kat çok eskiydi 2 tane eski tip dikiş makinasi vardı. Üst kat daha ferah ve yeniydi. Üst kattaki bir odanın kapısı kucucuktu, kapıdan sürünerek geçip çok aydınlık Balkonlu bir odaya çıkıyorum. Ahşap lambiriden ama çok aydınlık bir oda. Ev çok büyüktü. İnanılmaz mutluydum rüyamda, uzun zamandır bu kadar etkilendiğim ve unutamadığım bir rüya görmemiştim.

Güler

Rüyamda eski ayaklı dikiş makinası varmış bunu biri bana veriyor ben alıyorum ama tahtası ayak yeri kalıyor bu rüyamı hatıra yorulmasını dilerim şimdiden teşekkürler

Gül

Rüyamda sevdiyim adam evin içinde eski bir dikiş makinesi var ve başka bayanla onu tamir etmeye çalışıyor bende öneride bulunuyorum beni bek duymuyo annem anlatıyo bana sandalyeyi al dışarıçık diyo ama gözü açık kırmızılı bayanda

Kıymet

Rüyamda evimde eski model ama yepyeni büyük bayağı büyük bir dikiş makinası görüyorum bu ne zaman burdaydi hatırlamıyorum diyorum, yerine başka şey koyarım diyorum, birden başka bir yerde örümcek ağına takili ölmüş örümcek görüyorum şimdiden çok teşekkür ederim