Rüyada Eski Eşinin Sana Geri Döndüğünü Görmek

Rüyada eski eşinin sana geri döndüğünü görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, yaşanan sorunun kökenine inileceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin eğlenceli günler geçireceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, uzun yıllar boyunca mutlu ve mesut bir biçimde yaşayacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine alamettir.

Rüyada eski eşinin sana geri döndüğünü görmek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, bankadaki hesabının kabaracağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, sadaka ya da zekat vereceğine alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine alamettir.

Rüyada eski eşinin sana geri döndüğünü görmek yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, kafasının nihayet rahat edeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına yorumlanır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, layık olduklarına sahip olacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya Ertaş

Rüyamda boşanmış olduğum eşime geri dönmüşüm bayrammış eski kaynım ve eski eşim bayram namazından geliyorlar kapı çalıyor eski görümce geliyor bana laf söylüyor geri döndün bileziklerine yüksüne tarana baktım hep duruyor diye seslenmiyorum eski elti ve yanında tanımadığım biri daha var ona bu ne demek istedi anlamıyorum diyorum

Timuçin R

Rüyamda boşandığım eski eşim akşam birden eve geliyordu ve yurtdışına geziye gittim diyip geri geldim diyordu daha sonra ben ilk önce namaz kılmak için camiye gittim kırmızı halısı olan bir camiiydi ancak kılamadan çıktım daha sonra pazar yerine birşeyler almaya gidip terziye gittim ve daha sonra tekrar pazara gittim ama eve dönmedim

Emine Ş

Rüyamda boşandığım kocam eve benden habersiz dönüyor eşyaların hepsini getirmiş benim yatakodama yerleştiriyor, ve benim yatağımı cıkartıp başka bir odaya koyuyor. Sonra kendinede banada yer yatağı yapıyor. Yatağın biri odanın bir köşesinde digerıde bir köşesinde, bundan sonra böyle diyor.

Emine Ş

Teşekkür ederim cevap verdiniz icin

BETÜL Özer

Rüyamda kızgınlık sonucu eşimle ayrılıyoruz ikimizde farklı eşlerle evleniyoruz fakat ben eşimi çok seviyorum onunla ve eşimin babasıyla iletişime geçerek barışmak istiyorum eşimde gönüllü gibi oluyor ama barışıyormuyuz onu bilmiyorum

Afacan yıldırım

Rümanla eski eşimle birleşmek için bi araya gelmiş fakat aile sorunlarımız oldugu için o kişi ile kavga ettiğimizi gördüm