Rüyada Eski İş Arkadaşı Görmek

Rüyada eski iş arkadaşı görmek maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına, kavgaların biteceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, ani ve sonu sevinçle bitecek bir yolculuğa çıkacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına inanılmaktadır.

Rüyada bayan eski iş arkadaşını görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, yuva kuracağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin hep dua edeceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, kazancının katbekat artacağına, yeni bir iş bulacağına, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun eski iş arkadaşını görmek yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, malının ve parasının artacağına, yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alperen

Rüyamda benim eskiden amiri oldum eski iş arkadaşım bana saygısızlık yapıyordu.

Alperen

Teşekkürler

Ahmet y

Gündüz niyetine rüyamda eski iş yerinden bir hemşire arkadaşı gördüm, ofis gibi bir yerde çalışıyor, caddede yol çalışması var aslaft bozuk, çukur her taraf, sonra yola çıkıyorlar bir sigara yakıyorlar,

Ahmet y

Teşekkürler ağzınıza sağlık