Rüyada Eski İş Yerinde Olduğunu Görmek

Rüyada eski iş yerinde olduğunu görmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, makam edineceğine, ailesi ile birlikte hareket edeceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına yorulur.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski iş yerinde olduğunu görmek kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, büyük paralar kazanacağına, hasta ise şifa bulacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, makbul olan şeylere, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına tabir olunur.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin malının, parasının ve canın güvende olacağına, hayatının yolunda gideceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, sevindirici haberler alınacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, birikmiş parasının olacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski iş yerinde olduğunu görmek uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, bir bebek sahibi olacağına, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kendisini sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, kazancının katbekat artacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesnevi

Rüyamda 10 yıl önce ayrıldığım, personel şefi olarak çalıştığım okuldayım. Benden sorumlu olan müdür yardımcısı ile karşılaşıyoruz; bana herhangi bir aksaklık olup olmadığını soruyor. Ben de hiçbir aksaklık olmadığını. Onun enerjisinin çalışma azminin bize de yansıdığını, bu sayede ölü toprağını üstümüzden attığımızı, fiziksel olarak herhangi bir iş yapmasak da kontrollerimizi aksatmadığımızı söylüyorum. Bu iltifattan memnun olarak yanımdan ayrılıyor.

Samet

Rüyamda eski çalıştığım yerdeydim ama büyük bi platforma çıkmıştım tepeden izliyodum çalışanları sonra aşağı indim işyerinin ön kapısına eski iş arkadaşlarımı gördüm herkes mutluydu yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler