Rüyada Eski Müdür Görmek

Rüyada eski müdür görmek yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada eski müdür görmek hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına delalettir.

Rüya tabirine göre rahmete vesile olacak gelişmelere, aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, elinize para geçeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş eski müdürünü görmek işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, kızı olanların kızını gelin edeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi durumlara gebe kalınacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments