Rüyada Eski Satmak

Rüyada eski satmak manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin alım gücünde yükselme olacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, özlemlerin son bulacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski satmak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, imkânlarının kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, kendisini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, çevresinin genişleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin çok başarılı adımlar atacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, insanlardan takdir toplayacağına, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine yorumlanır.

Rüyada eskiciye eski satmak kısa süre içinde yaptığı bir başvurunun kabul edildiği haberi geleceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, onurlu bir yaşam süreceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, itibarının ve makamının artacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, evlenme yolunda adım atacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments