Rüyada Eski Sevgiliden Telefona Mesaj Geldiğini Görmek

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, stresini ve yorgunluğunu atacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, hedeflerine ulaşacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, küs insanların barışacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek çok sağlıklı olunacağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, ev halkından birinin sağlık sorununun tamamen ortadan kalkması ile neşeli zamanlar geçirileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, haksızlık yapmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, sıkıntılarının geçeceğine, geçim kaygısı duymayacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eski Sevgiliden Telefona Mesaj Geldiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada ben uyuyorum telefonuma mesaj gelmiş. Açıp baktığımda eski sevgilimden. Seni kırdım mı yazmış.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, isteklere ve habere işarettir. Rüya yorumuna göre sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına; her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına; sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına tabir olunur.

 2. Rüyamda sahilde veya denizdeydim.bi tane bebek emekliyerek yürüyor denizde,deniz bebek için ortadan ikiye ayrılmış bebek bana bakarak sırıtıyor ve bebeğin arkasında bı adam var bı güç ve ben çok şaşırıyordum oha bu mucize diyodum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kesinliğe, şansa ve karaktere alamettir. Rüya yorumuna göre kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine; etrafının kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına; kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim