Rüyada Eski Sevgilinin Eve Misafir Olarak Gelmesi

Rüyada eski sevgilinin eve misafir olarak gelmesi hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eve misafir olarak gelmesi alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, profesyonel olacağı işlere atılacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin eve misafir olarak gelmesi yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına yorulur.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin içinin ferahlayacağına, hoşgörülü biri olunacağına, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına delalet etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Eski Sevgilinin Eve Misafir Olarak Gelmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba inşallah yorumlarsınız ben rüyamda eski sevgilinin benim evime geldiğini gördüm ve ben eve girdiğimde yere düştüm o da fark edip beni kaldırmaya çalıştı ama kimse görmesin diye onu tekrardan odaya gönderdim ondan sonra babası ile gelmişti eve ve ben en son hazırlanıyordum

  • Sevgili Saco,
   Rüyada sevgilinin size misafir gelmesi ve gelecekle ilgili planlar yapması sağlığa, düğüne ve akla işarettir. Bu rüya çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine; eğer bekarsa hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine; aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine delalet eder.
   Hayır olsun gündüz niyetine

   • Eski kız arkadaşımın uzaktan kalkip benim yanima gelmişti ama erkek kılığında saklanarak Benim evimde 1 gece uyuduktan sonra babasi arabayla onu alıp götürmüştü ama ruyada bile birbirimize dargın gibi davranıyorduk

    • Sevgili Nihat,
     Rüyada erkek kılığında eski sevgilisinin evine misafir olarak gelmesi tavsiyeye, çalışkanlığa ve güvene tabir olunur. Rüya sahibinin kudretli bir kişinin tavsiyeleriyle aydınlanmanın kişinin nasibinde olacağına; çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına; dürüst ve güvenilir kişiliği sayesinde kuracağı bağlantıların kendisini hidayete erdireceğine alamet eder. Rüyada eski sevgilisinin evinde uyuduğunu ve babasıyla gittiğini görmek yoldur. Rüya alimlerine göre yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine alamet eder.
     Gündüz Niyetine rüyan hayırlara vesile olsun inşallah…

 2. Merhaba rüyamda evdeyim, kendi evimde. daha sonra eski sevgilim elinde poşetlerle evime giriyor, eşyaları çıkartıyor. içindeki yiyecek var eşyalarin içinde, daha sonra kapı tekrar çalıyor ve başka bir arkadaşım elinde yiyeceklerle geliyor. sonra evde erkek arkadaşım olduğunu görünce çıkıyor, sonra ben rüyadan uyaniyorum.

  • Sevgili Yasemen,
   Rüyada eski sevgilinin elinde yiyecek dolu poşetlerle misafir olarak gelmesi özürlere, kısmete ve rahatlığa alamet eder. Bu rüya kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine; sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine; hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına; uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına alamettir.
   Gündüz Niyetine aydınlık olsun inşallah…

 3. Gündüz niyetine rüyamda eski sevgilim babaannemlere gelicekmiş bizde ordaymışız ama hâla ayrıyız. sonra geliyor halamlarla konuşuyor bizi başka ifaya gönderiyorlar. sonra ben ilişkimiz hakkımda konuşurken birden öpüyorum. aramizda birseyler geçiyor, kardeşleri geliyor(gerçekte öyle bir kardeşi yok)sonra benden dolayı hep gitmeye kalkıyor, ben engelliyorum. en sonunda gidiyordu arabaya doğru, dayanamayıp kalkıp elinden tutuyorum sonra uyanıyorum.

  • Sevgili Nur,
   Rüyada eski sevgilinin babaannenin evine misafir olarak geldiğini ve gitmeye kalktığında engellemeye çalıştığını görmek hayallere, kolaylığa ve güce işarettir. Rüya, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına; hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına; rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını bulacağına yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 4. Rüyamda eski sevgilim evime misafir olarak geliyordu. Akşam vakti babamla abimle oturuyorduk o da benim yanımda oturuyordu televizyon açıktı ama lambalar kapalıydı film izliyorduk. Elini omzuma atmıştı sonra ben fotoğraflarıma bakarken bir fotoğrafta bak burda bana aşık oldun dedi annem de bize bakıp gülümsedi ( annem onunla sevgili olduğumu hiç bilmedi) sonra yanağımı öptü birkaç kez. Rüyanın anlami nedir acaba ?

  • Sevgili Özlem,
   Rüyada eski sevgilisinin evine misafir olarak geldiğini ve ailesiyle beraber oturduklarını görmek değerlere, alışverişe ve keyfe işarettir. Rüya tabirine göre karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına; bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine; moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız iyiliklere vesile olsun inşallah…

 5. Rüyamda eski sevgilim bize geliyordu ailesiyle yemeğe, yanında bir kız vardı. ben onu sevgilisi olduğunu düşünmüştüm ve ters davranıyordum. sürekli bana soruyordu bir şey mi oldu diye, hayır diyordum. sonra birisi sordu o kız kim diye, kardeşiymiş. sonra ben normal davranmaya başladım. odamda otururken yanıma geldi, yere oturdu. ayağım onun omzuna değmişti ve babası koridorda namaz kılıyordu. sonrada gittiler bu arada ailelerimiz çok iyi anlaştı.

  • Sevgili İrem,
   Rüyada eski sevgilinin ailesiyle evine misafir olarak geldiğini ve babasının namaz kıldığını görmek desteğe, huzura ve mutluluğa delalet eder. Rüya tabirine göre takdir edilip her konuda destek göreceğine; geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve özel hayatında çok daha mutlu ve huzur dolu olacağına; aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına; kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına tabir olunur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun…

Rüyanı Tabir Edelim