Rüyada Eski Sevgilinin Eve Misafir Olarak Gelmesi

Rüyada eski sevgilinin eve misafir olarak gelmesi hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, mutluluktan, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin eve misafir olarak gelmesi alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, profesyonel olacağı işlere atılacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin eve misafir olarak gelmesi yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına yorulur.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin içinin ferahlayacağına, hoşgörülü biri olunacağına, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
70 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sergül Şaşı

Yani gördüğüm kişi eski sevgilim değil flörtümdü ama rüyamda bizim eve geldiğinde benden hoşlanıyordu hareketleri öyleydi yani kalmaya geliyordu ortamı annem sağlamıştı babamın haberi yoktu o yüzden ona fazla duyurmamaya çalışıyorduk. Beraber ödev yapıyorduk. Kendimi çok iyi hissediyordum sevildiğim için (Benim rüyaların garibanlık saka mı :D)

Gamzeiii

Hocam rüyamda eski sevgilim ve arkadaşları bize gelmiş ailemle sohbet edilip çay verdim içiyorlar sonra eski sevgilim bardağı ile çay koymak için mutfağa geliyor bende o sıra konuşuyoruz yanımdan geçerken karnını okşamışım gülüşmüşüz onunla sonra çay içilip sohbet ediliyor hatta bir ara kahvede içilmiş olarak görüyorum

Esra

Merhabalar ben eski sevgilim evimize geldiğini ve geldiği Zaman da aile ve akrabalarımız la beraber oturduğumuzu gördüm.Annem evlilik kararı almadığımız için eski sevgilimin kalmasından hoşnut değil di ama herşeye rağmen bir gece yatıya kalıp ertesi gün gidiyordu ve gittikten sonra da numarası mı sosyal medyasını değiştiriyor du ona ulaşamadığım için ağlıyordum rüyamda.

Esra

Teşekkür ederim 🙏