Rüyada Eski Sevgilinin Tekrar Barışmak İstemesi

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, ferah bir döneme girileceğine, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi dertlerin kısa zamanda biteceğine, iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, dertlerden kurtulmaya, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Eski Sevgilinin Tekrar Barışmak İstemesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada kendi iş yerimizdeydik, eski sevgilim çalışandı. aynı masaya oturduk ailemle birlikte (ailem eski sevgilim olduğunu bilmiyor) sonra bizim kendi küçük bir köpeğimiz var. normalde kapalı birisiyim köpeğimiz saçımı çekip kopartıyordu. sonra eski sevgilim barışmak istediğini söyledi. ben kabul etmedim öyle de uyandım ( keyfi yerinde mutlu gözüküyordu )

  • Sevgili Merve,
   Rüyada eski sevgilinin barışmak istediğini ve bunu kabul etmediğini görmek evliliğe, şansa ve fırsatlara delalet eder. Rüya yorumuna göre gönül ilişkisi yaşayacağı hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine; şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına; yaşamış olduğu problemlerin ve sıkıntıların üstesinden gelerek hayallerini gerçekleştirme fırsatına sahip olacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

 2. Rüyamda eski sevgilimin yakın arkadaşı olan bir ortak arkadaşım beni aradı. Sonra nasılsın falan diye sordu öyle konuşuyorduk arkadan eski sevgilimin sesini duydum ondan sonra uyuyakalmışım telefonda, onlarda telefonu kapatmış. Sonra bir yerdeydik toplanmıştık. Eski sevgilim ortak arkadaşımız ve bir iki kişide vardı hatırlamıyorum. Arkadaşım eski sevgilimin barışmak istediğini söyledi. Sonra bende ona benden nasıl ayrıldığını anlatıyordum ama çok farklıydı gerçek olandan. Yüzüme bakıyordu gülümsüyordu. Halen sevdiğim kişiydi zaten.

  • Sevgili Ceren,
   Rüyada arkadaşının eski sevgilinin senle tekrar barışmak istediğini söylemesi ve eski sevgilinin yüzüne bakıp gülümsediğini görmek isteklere, rahatlığa ve birlikteliğe işarettir. Rüya yorumuna göre hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine; her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine; yakın zamanda sevinç gözyaşları döküleceğine; ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine; kendisi için hayırlı, güzel bir birlikteliğe başlanacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun…

Rüyanı Tabir Edelim