Rüyada Eski Sevgilinin Tekrar Barışmak İstemesi

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, ferah bir döneme girileceğine, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi dertlerin kısa zamanda biteceğine, iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, dertlerden kurtulmaya, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
69 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve Yıldız

Rüyada kendi iş yerimizdeydik, eski sevgilim çalışandı. aynı masaya oturduk ailemle birlikte (ailem eski sevgilim olduğunu bilmiyor) sonra bizim kendi küçük bir köpeğimiz var. normalde kapalı birisiyim köpeğimiz saçımı çekip kopartıyordu. sonra eski sevgilim barışmak istediğini söyledi. ben kabul etmedim öyle de uyandım ( keyfi yerinde mutlu gözüküyordu )

Ceren Hilal

Rüyamda eski sevgilimin yakın arkadaşı olan bir ortak arkadaşım beni aradı. Sonra nasılsın falan diye sordu öyle konuşuyorduk arkadan eski sevgilimin sesini duydum ondan sonra uyuyakalmışım telefonda, onlarda telefonu kapatmış. Sonra bir yerdeydik toplanmıştık. Eski sevgilim ortak arkadaşımız ve bir iki kişide vardı hatırlamıyorum. Arkadaşım eski sevgilimin barışmak istediğini söyledi. Sonra bende ona benden nasıl ayrıldığını anlatıyordum ama çok farklıydı gerçek olandan. Yüzüme bakıyordu gülümsüyordu. Halen sevdiğim kişiydi zaten.

X

Rüyamda konuşmayı kestiğim flörtumu gördüm. Bana su an bayağı kırgın ve ben de aynı şekilde ona kırgınım. Rüyamda odamda yatıyorum ben uyurken odama koşarak girip Deniz diye seslenip yanıma gelip elimi tutmaya çalışıyordu uyuyordum onun geldiğini gördüm ama çok yorgundum tepki vermeyecek haldeydim ilk önce uyuyorum diye daha da endişeleniyor ve sonrasında daha sakinleşiyordu. Lütfen yorumlar mısınız Allah rızası için

Aslı

Merhabalar, rüyamda 1 ay önce ayrılmış olduğum eski sevgilimin eşyalarını bırakmaya gitmişim ve eski sevgilime ayrılmamızın nedenlerini anlattım. O beni barışmaya ikna etmeye çalışırken kesinlikle bittiğini söyledim ve donakaldı. O sırada uyandım. Yorumlarsanız memnun olurum. Sağolun.

İbrahim

İyi günler rüyamda bir arkadaşımla oturuyordum 4 ay önce ayrıldığım ve şimdi başkasıyla birlikte olan eski sevgilimin bana geri dönmek istediğini söyledi ama ben inanmadım 1 2 gün sonra görürsün dedi. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Adsız

Rüyamda okuldaydik. Eski sevgilim sürekli beni bir odada yalnız yakalayıp barışmak istediğini söyledi.
Ben her defasında onu reddettim.
Sürekli bana bakıyordu ben de ona bakıyordum. Sanki onunla barışmak ıstiyorum ama onu sürekli reddediyor gibiydim.
Rüyamı yorumlar mısınız?

Anonim

Rüyamda eski sevgilim benle buluşmak istediğini söyledi ve buluştuk buluştuğumuzda elimi tutmaya çalıştı ama izin vermedim tersledim barışmak istediğini söyledi net bir cevap vermedim

Anonim

Rüyamda eski sevgilim benle buluşmak istediğini söyledi ve buluştuk buluştuğumuzda elimi tutmaya çalıştı ama izin vermedim tersledim barışmak istediğini söyledi Ben aslında barışmak istiyordum ama beni terk ettiği için kızgındım bu yüzden net bir cevap vermedim

İsimsiz

Erkek arkadaşım bir anda beni her yerden engellemişti ne olduğunu anlayamadım bile bu dengesiz durum karşısında gururum kırıldı ve ben de her yerden onu engelledim.
2 gün sonra rüyamda benden af dilediğini bir şekilde bana ulaşmak için çabaladığını (normalde kılını kıpırdatmaz) gördüm. Ancak ben hala o kadar kırgındım ki affetmek istemiyordum..

Xx

Rüyamda eski sevgilim çok özlediğini barışmak istediğini söylüyordu yalvardı barışmak için ama hayatımda biri var zaten ve ona karşı artık hiçbir şey hissetmiyorum

Roger

Merhaba,
Rüyamda eski kız arkadaşımla oturmuş sohbet ediyoruz. Nişanlı olduğunu ancak mutsuz olduğunu üzüntülü olduğunu hissediyorum. Sonra aniden babası arıyor ve kalkıyor ben de yanında yol da hızlıca yürüyoruz. Elinde de Çek Çekli bir bavul. Ne olduğunu soruyorum o gelmiş diyor, o kim diyorum kaynanam diyor ağlamaklı. Ne yapacaksın diyorum bilmiyorum diyor. Ev adreslerini bilirdim tarif ediyorum halen orda mı oturuyorsunuz diyorum evet orda oturuyoruz diyor sokağı görüyorum uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler.

Defne

Biz dün ayrıldık. Rüyamda beni ağlayarak arayıp istediğini yap yeterki beni affet sana bir şey demicem diyordu.

Sibel

Aynı gün üst üste eski sevgilimi gördüm ilk rüyamda evime gelmişti ve ayrılık sürecindeki yaşadığı zorlukları anlatıyordu barışmak istiyordu ve ben onu reddediyordum karşılıklı ağlıyorduk
Ikinci rüyamda ise bir evde birinin düğünü icin hazirlaniyorduk ve onunla konuşmuyorduk küstük ben bu ikinci rüyamı bu kışıyla her ayrıldığım süreçte gördüm onunla 3 kere ayrıldık 3 unde de bu son rüyayı gördüm

Deniz akca

Rüyada eski sevgilimden bir mesaj geldi bir anda ve mesajda seni cok seviyorum. Artik hiç birşey umrumda değil geçmiş gibi yaşanmicak diyordu. Bende karşılık olarak artik olmicağini hayatina bakiyorken geri dönmemesini söylüyordum. Ben kabul etmedikçe kendisi israr ediyordu. Daha sonrasinda telefonu evde birakip doktorumun kullandığı ambulansa annemle on koltuğuna binip hastaneye ilac kontrolüne gidiyorum. Ne demek oluyor. Gerçek hayatta asla ve asla muhattap dahi degiliz uzun zamandir iki tarafta kendi hayatlariyla ilgileniyor neden boyle bir ruya gordum ?

Gül

Rüyamda hala aynı mahallede oturduğum eski sevgilimle karşılaşıyorduk selam veriyordu ve konuşmaya başlıyorduk bir yandan yürüyoruz bir yandan konuşuyoruz eskiden hep buluştuğumuz yere doğru gidiyorduk orada konuşmak istiyordu. Daha sonra baya konuştuktan sonra beni hala unutamadığını ve barışmak istediğini ama cesaret edip söyleyemediğini falan söylüyordu bende mutlu oluyordum bunları duyunca yüzüm gülüyordu baya barışıyor muyduk onu hatırlayamıyorum ama bende içten içe barışmak istiyordum böyle o konuştukça çok mutlu oluyordum

ali

Rüyamda daha yeni ayrıldığım kız arkadaşımı gördüm. Modu çok düşüktü ve onu ilk defa o kadar mutsuz gördüm. Konuştuğumuzda tekrardan birlikte olmak istediğini iletti bana. Ayrılma sebebimiz kendisinin sınav senesinde olmasıydı.

Çiçek

Merhabalar 15 gğn once ayrıldıgımız sevgilimi rüyamda gordum.rüyamda Ben bir kızla kıskanıyordum kızı falan uyarmıştım. Sonra ara ara eski sevgilimle karsılaştık. Daha sonra afetmesini beni çok özlediğini söyleyip sarıldı rüyamı yorumlayabilir misiniz

isimsiz kız

merhaba ben rüyamda eski flörtümü gördüm üniversite gibi bi yerdeydik aynı sınıftaydık ikimizde benim onu görüp yüzümün düştüğünü görünce bana bi kağıda özür dilerim, çok özür diliyorum diyip vermişti sonra barışmıştık bikaç kelime konuştuk ama çok konuşamamıştık ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız?

Melike

Merhaba ben eski sevgilimi gördüm
Bana mesaj atıyor barışalım herşeyi konuşalım halledelim diye bende hayır falan diyorum ama rüyamda sürekli bana mesaj atıyordu sen şunu yapmasaydın güzel olurduk ben senin inadına başka kişilere konuştum vsvs şeyler diyordu rüyanın çok etkisinde kaldım nolur yazarmısınız ?

Merve

Merhaba ben eski sevgilimi gördüm (uzun süredir ayriyiz zaten) rüyamda tekrar barismak istedigini söyledi ciddi bir ilişiki kurmak istedigini söyledi ben çok sevdigini falan bende çok mutlu oldum

mehemmed

ruyamda beni terk eden sevgilimin pisman oldugunu gorub benle barismaq icin yanima yakinlasiyordu. ve sora barisdiq beni uzumden yanaqlarimdan opuyordu .ona bir daha terk edersen af etmem diyordum

Murat ulu

Patronumla geziyordum Rüyamda eski sevgilim beni arıyor bana haksızlık yaptığını söylüyordu özür diliyordu kız arkadaşları yüzünden böyle olduğunu söylüyordu özür diledi ben affetmedim ve ben hala onu seviyorum

Elif

Rüyamda evdeydim. Eski sevgilim geldi ama bana çok zararı dokunmuştu. Barışmak istedi ben kabul etmeyince üsteledi,sinirlendi. Ben her şeye rağmen yaşadıklarımı düşünüp reddettim. Sonra çok uzun zaman birlikte olmadığım başka bir erkek arkadaşım geldi o da tekrar denemek istedi. Onun bir kötülüğü olmamıştı ama bir türlü anlaşamıyorduk o yüzden onu da reddettim. Bir de benim doğum günüm falandı sanırım her yerden hediye geliyordu.

Said

Rüyamda eski sevgilimi tevafuken gördüm ve benimle buluşmak istedi.Ama bakışları ilgiyi gösteriyordu.Ben ilk başta hayır diyecektim ama bakışlarına mağlup oldum.Buluşmayı kabul ettim ve konuşmaya birlikte güzel vakit geçirmeye başladık.Daima güler yüz ve mutluluk içindeydik.Ama rüyamda tekrardan onunla sevgili olmama niyetindeyim .Sadece eski sevgilimle arkadaşça vakit geçirmenin ona olan nefretimi azaltacağını düşünmüştüm.Sonra perde değişti ve bir daha karşıma çıkmadı.Soru soracaktım,soramadım

duru

rüyamda eski sevgilim ve yeni sevgilisini gördüm arkadaşlarım onların arasının çok kötü olduğunu ayrılcaklarını söylediler o arada eski sevgilim de bana yazıyordu ben de barışmak istemediğimi söyledim

Matmazel

Rüyamda 4 yıl önce ayrıldığım en son 2-3 ay önce karşılaştığım eski sevgilimi gördüm. Bana bi mesaj geliyor ve bi şans daha istiyor ben mutlulukla olur diyorum içimden ama mesajına cevap vermek istemiyorum. Sonra durumu arkadaşıma anlatıyorum çantamı açıyoruz benim için bi mektup ne kadar yardımsever iyi olduğum ve beni sevdiği yazıyor ve hediye olarak birçok kitap var arkadaşım mutlu oluyor çok güzel kabul et diyor ben lisem bitmeden kimseyle düşünmüyorum diyorum ama üniversite okuyorum şuan.

Esma

Rüyamda 1ay once benden ayrilan eski sevgilim pişman olduğunu beni cok özlediğini soylemisti.(Hâlâ seviyorum) ve bende bi şekilde kabul ettim.Bariştiktan sonra yanima gelmisti elimi tutmustu oyle uyandim.

Merve

Rüyamda daha öncesinde eski sevgilimin eve getirdiğimi görmüştüm annem uyurken annemin yanına uzanıyodu ben de napıyosun saklamam lazım seni diyodum ve ranzanın üstüne saklıyodum. Şimdi gördüğüm rüyada o benimle barışmak için şiir okuyodu ama kendi yazmış barışmak üzerine ben de tabiki diyip sarılıyodum.

Bade

Rüyamda şuan hayatında biri olan eski sevgilimi gördüm. Sinema tarzı bir yerdeydik ben gözlerimi kapatıp oturuyordum.gelip alnımdan öptü,sarıldık ve biraz konuştuk. Onu çok özlediğimi hissediyordum konuşurken .çok üzgün ve pişman olduğunu söylüyordu barışmak istiyordu ama hayatında biri olduğunu bildiğimden ona kızıp hayır şuan biriyle sevgilisin ona bunu yapamazsın. O hayatından çıkmadan benimle konuşma diyip engelliyordum onu. Bunun anlamı nedir çok merak ediyorum:(

Duygu

Merhabalar rüyamda eski sevgilimle bizi tanıştıran arkadaşımı gördüm telefonla beni arayıp barışmak istediğini söyledi sonra eski sevgilimi araba kullanırken girdum ben telefonda barışmak istemediğimi soyledim

Duygu

Teşekkür ederim hocam

tülay

rüyamda benim uzun ilişkim varken (gerçek hayattaki uzun ilişkim) eski konuştuğum flörtleştiğim çocuk bana çok iyi davranıp benimle barışmak istiyordu baya yalvarırcasına reddedikçe daha çok yalvarıyordu ve sevgilimden ayrılıp onunla olmamı istiyordu bu eski flörtleştiğim çocuk ise uzun olan ilişkimden ayrıldığımda konuştuğum çocuktu

Ayşe Nur

Rüyada eski sevgili ile okulda karşılaşmak ve ısrarla barışmak istiyor olmam sonra barıştık ve bana kendisinin okuduğu üniversitede okumamı söylemesi neye işarettir

Nilüfer

Merhaba 1 ay önce sevgilimle ayrıldık ama ben hep barışmak istedim. Rüyamda bir arkadaşımla dışarı çıkıyorum otobüsteyken eski sevgilim beni arıyor bende hem şaşırıyorum hem çok mutlu oluyorum açıyorum konuşuyoruz ve barışmak istediğini söylüyor bende otobüste olduğum için rahat konuşamıyorum inince hemen aricam seni diyorum kapatıyoruz. Ama ben telefonu kapatınca çok mutlu oluyorum gözlerim doluyor bir an önce otobüsten inip aramak istiyorum sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

Nilüfer

Merhaba dün gece rüyamda eski sevgilimle bir araya geldiğimizi gördüm ama bu ailelerin tanışması gibi bişeydi akrabalarında olduğu bi tanışmaydı ama Bi anda gelişiyordu rüyamda da ayrıydık ve bi anda bu tanışma işi oluyordu açık bi alanda yapılıyordu daha sonra birden eski sevgilim ve ailesi ortadan kayboluyordu meğerse bu bi intikammış böyle bi rüya gördüm ben gerçekten barışmak istiyorum geçen günde rüya görmüştüm güzel bi rüyaydı sizde olumlu yorumlamıştınız bunuda yorumlarsanız sevinirim.