Rüyada Eski Sevgilinin Tekrar Barışmak İstemesi

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, ferah bir döneme girileceğine, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi dertlerin kısa zamanda biteceğine, iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, dertlerden kurtulmaya, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kimseye ailevi konularda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin tekrar barışmak istemesi kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eski Sevgilinin Tekrar Barışmak İstemesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyada kendi iş yerimizdeydik, eski sevgilim çalışandı. aynı masaya oturduk ailemle birlikte (ailem eski sevgilim olduğunu bilmiyor) sonra bizim kendi küçük bir köpeğimiz var. normalde kapalı birisiyim köpeğimiz saçımı çekip kopartıyordu. sonra eski sevgilim barışmak istediğini söyledi. ben kabul etmedim öyle de uyandım ( keyfi yerinde mutlu gözüküyordu )

  • Sevgili Merve,
   Rüyada eski sevgilinin barışmak istediğini ve bunu kabul etmediğini görmek evliliğe, şansa ve fırsatlara delalet eder. Rüya yorumuna göre gönül ilişkisi yaşayacağı hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine; şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına; yaşamış olduğu problemlerin ve sıkıntıların üstesinden gelerek hayallerini gerçekleştirme fırsatına sahip olacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

 2. Rüyamda eski sevgilimin yakın arkadaşı olan bir ortak arkadaşım beni aradı. Sonra nasılsın falan diye sordu öyle konuşuyorduk arkadan eski sevgilimin sesini duydum ondan sonra uyuyakalmışım telefonda, onlarda telefonu kapatmış. Sonra bir yerdeydik toplanmıştık. Eski sevgilim ortak arkadaşımız ve bir iki kişide vardı hatırlamıyorum. Arkadaşım eski sevgilimin barışmak istediğini söyledi. Sonra bende ona benden nasıl ayrıldığını anlatıyordum ama çok farklıydı gerçek olandan. Yüzüme bakıyordu gülümsüyordu. Halen sevdiğim kişiydi zaten.

  • Sevgili Ceren,
   Rüyada arkadaşının eski sevgilinin senle tekrar barışmak istediğini söylemesi ve eski sevgilinin yüzüne bakıp gülümsediğini görmek isteklere, rahatlığa ve birlikteliğe işarettir. Rüya yorumuna göre hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine; her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine; yakın zamanda sevinç gözyaşları döküleceğine; ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine; kendisi için hayırlı, güzel bir birlikteliğe başlanacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun…

 3. Rüyamda konuşmayı kestiğim flörtumu gördüm. Bana su an bayağı kırgın ve ben de aynı şekilde ona kırgınım. Rüyamda odamda yatıyorum ben uyurken odama koşarak girip Deniz diye seslenip yanıma gelip elimi tutmaya çalışıyordu uyuyordum onun geldiğini gördüm ama çok yorgundum tepki vermeyecek haldeydim ilk önce uyuyorum diye daha da endişeleniyor ve sonrasında daha sakinleşiyordu. Lütfen yorumlar mısınız Allah rızası için

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayırlara, iyiliğe ve insana tabir olunur. Rüya alimlerine göre yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına; her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına; başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına alamettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara çıksın inşallah…

 4. Merhabalar, rüyamda 1 ay önce ayrılmış olduğum eski sevgilimin eşyalarını bırakmaya gitmişim ve eski sevgilime ayrılmamızın nedenlerini anlattım. O beni barışmaya ikna etmeye çalışırken kesinlikle bittiğini söyledim ve donakaldı. O sırada uyandım. Yorumlarsanız memnun olurum. Sağolun.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız dileklere, ortaklığa ve atılan adıma alamettir. Rüya tabirine göre dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına; bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına; haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına yorulmalıdır.

 5. İyi günler rüyamda bir arkadaşımla oturuyordum 4 ay önce ayrıldığım ve şimdi başkasıyla birlikte olan eski sevgilimin bana geri dönmek istediğini söyledi ama ben inanmadım 1 2 gün sonra görürsün dedi. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız desteğe, güzelliğe ve başarıya işarettir. Rüya yorumuna göre sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına; etrafındaki kişilerden güzel sözler duyulacağına; kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına yorulur.

 6. Rüyamda okuldaydik. Eski sevgilim sürekli beni bir odada yalnız yakalayıp barışmak istediğini söyledi.
  Ben her defasında onu reddettim.
  Sürekli bana bakıyordu ben de ona bakıyordum. Sanki onunla barışmak ıstiyorum ama onu sürekli reddediyor gibiydim.
  Rüyamı yorumlar mısınız?

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayallere, çareye ve morale yorulur. Rüya alimlerine göre hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına; hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine; ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine tabir olunur.

 7. Rüyamda eski sevgilim benle buluşmak istediğini söyledi ve buluştuk buluştuğumuzda elimi tutmaya çalıştı ama izin vermedim tersledim barışmak istediğini söyledi net bir cevap vermedim

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hedeflere, çözümlere ve bağlılığa yorulur. Rüya tabirine göre hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına; dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına; tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına delalet eder.

 8. Rüyamda eski sevgilim benle buluşmak istediğini söyledi ve buluştuk buluştuğumuzda elimi tutmaya çalıştı ama izin vermedim tersledim barışmak istediğini söyledi Ben aslında barışmak istiyordum ama beni terk ettiği için kızgındım bu yüzden net bir cevap vermedim

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya maneviyata, hayata ve fırsatlara delalettir. Rüya yorumuna göre maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine; iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına; eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine yorulmalıdır.

 9. Erkek arkadaşım bir anda beni her yerden engellemişti ne olduğunu anlayamadım bile bu dengesiz durum karşısında gururum kırıldı ve ben de her yerden onu engelledim.
  2 gün sonra rüyamda benden af dilediğini bir şekilde bana ulaşmak için çabaladığını (normalde kılını kıpırdatmaz) gördüm. Ancak ben hala o kadar kırgındım ki affetmek istemiyordum..

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya atılan adıma, maddiyata ve motivasyona yorulur. Rüya tabirine göre sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine; maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine; moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine delalet eder.

 10. Rüyamda eski sevgilim çok özlediğini barışmak istediğini söylüyordu yalvardı barışmak için ama hayatımda biri var zaten ve ona karşı artık hiçbir şey hissetmiyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız gelişmelere, fikirlere ve fırsatlara delalettir. Rüya tabirine göre hem dini hemde dünyevi meselelerde kendini geliştireceğine; çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına; büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine delalet eder.

 11. Merhaba,
  Rüyamda eski kız arkadaşımla oturmuş sohbet ediyoruz. Nişanlı olduğunu ancak mutsuz olduğunu üzüntülü olduğunu hissediyorum. Sonra aniden babası arıyor ve kalkıyor ben de yanında yol da hızlıca yürüyoruz. Elinde de Çek Çekli bir bavul. Ne olduğunu soruyorum o gelmiş diyor, o kim diyorum kaynanam diyor ağlamaklı. Ne yapacaksın diyorum bilmiyorum diyor. Ev adreslerini bilirdim tarif ediyorum halen orda mı oturuyorsunuz diyorum evet orda oturuyoruz diyor sokağı görüyorum uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya arzulara, yola ve huzura yorulmalıdır. Rüya tabirine göre arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine; yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine; hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine delalet eder.

 12. Biz dün ayrıldık. Rüyamda beni ağlayarak arayıp istediğini yap yeterki beni affet sana bir şey demicem diyordu.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız duygulara, rahatlamaya ve hayallere delalettir. Rüya alimlerine göre huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına; kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına; başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

 13. Aynı gün üst üste eski sevgilimi gördüm ilk rüyamda evime gelmişti ve ayrılık sürecindeki yaşadığı zorlukları anlatıyordu barışmak istiyordu ve ben onu reddediyordum karşılıklı ağlıyorduk
  Ikinci rüyamda ise bir evde birinin düğünü icin hazirlaniyorduk ve onunla konuşmuyorduk küstük ben bu ikinci rüyamı bu kışıyla her ayrıldığım süreçte gördüm onunla 3 kere ayrıldık 3 unde de bu son rüyayı gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yeniliğe, keyfe ve güce delalettir. Rüya alimlerine göre kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine; neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine; elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına işaret eder.

 14. Rüyada eski sevgilimden bir mesaj geldi bir anda ve mesajda seni cok seviyorum. Artik hiç birşey umrumda değil geçmiş gibi yaşanmicak diyordu. Bende karşılık olarak artik olmicağini hayatina bakiyorken geri dönmemesini söylüyordum. Ben kabul etmedikçe kendisi israr ediyordu. Daha sonrasinda telefonu evde birakip doktorumun kullandığı ambulansa annemle on koltuğuna binip hastaneye ilac kontrolüne gidiyorum. Ne demek oluyor. Gerçek hayatta asla ve asla muhattap dahi degiliz uzun zamandir iki tarafta kendi hayatlariyla ilgileniyor neden boyle bir ruya gordum ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya maddiyata, gelişmelere ve sevgiye delalettir. Rüya yorumuna göre uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine; her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına; bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına rivayet eder.

 15. Rüyamda hala aynı mahallede oturduğum eski sevgilimle karşılaşıyorduk selam veriyordu ve konuşmaya başlıyorduk bir yandan yürüyoruz bir yandan konuşuyoruz eskiden hep buluştuğumuz yere doğru gidiyorduk orada konuşmak istiyordu. Daha sonra baya konuştuktan sonra beni hala unutamadığını ve barışmak istediğini ama cesaret edip söyleyemediğini falan söylüyordu bende mutlu oluyordum bunları duyunca yüzüm gülüyordu baya barışıyor muyduk onu hatırlayamıyorum ama bende içten içe barışmak istiyordum böyle o konuştukça çok mutlu oluyordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız neşeye, sevince ve dereceye alamet eder. Rüya yorumuna göre keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine; bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına; çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim