Rüyada Eski Sevgiliyi Yanından Kovmak

Rüyada eski sevgiliyi yanından kovmak herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, çok çalışıp emeklerinin karşılığı olarak bolluk, bereket, rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, sırtının yere gelmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, iş hayatında çok kar edileceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi yanından kovmak sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, rakiplerini alt edeceğine, kısmetinin açılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi yanından kovmak uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, dileklerin yerine geleceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, hayatının neşe dolacağına, neşesine kavuşacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eski Sevgiliyi Yanından Kovmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Eski sevgilimle bilmediğim bir evdeyiz önce iyi gibiydik yerde oturuyordu bende ona sarılıyordum sonra ben bir kanepeye uzanmıştım o da oturuyordu ama normalde uzun sarı saçları vardır rüyamda loşa ve siyahtı saçları bana şarkıyla seni sevmiyorum dedi ben de tekmeyle iktirerek onu yanımdan kovdum

    • Sevgili Okuyucum,
      Görülen rüya keyfe, gönüle ve morale alamettir. Rüya tabirine göre sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına; gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına; emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim