Rüyada Esnaflık Yapmak

Rüyada esnaflık yapmak eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada esnaflık yapmak yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, yaşamının istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin bereketli günler geçirileceğine, elinin bolluk göreceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada esnaflık yapmak aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine alamet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin huzura ereceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, hayırlı bir evlada sahip olacağına, çok büyük bir aşk yaşanacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments