Rüyada Esnemek

Rüyada esnemek dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rızkının çoğalacağına, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak büyük adımlar atacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada esnemek yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, kul hakkına girmeyeceğine, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, işlerini kısa süre içinde ve sorunsuz olarak sonuçlandıracağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada esnemek toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, hayırlı işlere imza atacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, hayırlı adımlar atacağına, beklediklerini duyacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments