Rüyada Eşya Almak

Rüyada eşya almak rahat edeceğine, yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, sağlık sorunu bulunan insanların afiyet bulacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacak gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre şansının ve bahtının açılacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çevresinin genişleyeceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine yorumlanır.

Rüyada ahşap eşya almak hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, tutulan yolun isabetli olacağına, saadetinin yükseleceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada akrabadan eşya almak kasasının ağırlaşacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, sorunlarının çözüleceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına inanılır.

Rüyada antika eşya almak kazalardan, belalardan korunacağına, sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada arkadaşından eşya almak iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, tüm sorunların teker teker sona ereceğine, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakır eşya almak duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, artık kötü günler yaşamayacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, sorunların çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bakkaldan eşya almak yetenekleri ile ön plana çıkacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bedava eşya almak üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cam eşya almak yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine yorulur.

Rüyada camiye eşya almak sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, üzüntülü günlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çeyiz eşyası almak kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, Allah katında yükseleceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına inanılır.

Rüyada çeyizlik eşya almak eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çöplükten eşya almak maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada çöpten eşya almak çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine rivayet eder.

Rüyada elektronik eşya almak hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, rızkının genişleyeceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden eşya almak sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, gücünü ve itibarını geri kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eskiciden eşya almak herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, zarar getirecek bir yoldan dönmeye rivayet etmektedir.

Rüyada eve hırsız girip eşya alması işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada giyim eşyası almak dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, yaşamının sıra dışı ve mutlu bir hale geleceğine, yaşamının uzun olacağına, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, huzurlu hissedileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hediye eşya almak gayrimenkul işine girileceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hırsızın eşya alması yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada istediğin eşyayı almak maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada izinsiz eşya almak işinin gücünün hep rast gideceğine, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine yorulur.

Rüyada kırmızı eşya almak sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine alamettir.

Rüyada komşudan eşya almak mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kullanılmış eşya almak yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada makyaj eşyası almak maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada marketten eşya almak hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, çok daha huzurlu bir insan olacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, bir olayda üzülmesine dahi gerek olmayacağına rivayet eder.

Rüyada mutfak eşyası almak hayatının mutluluk içinde geçeceğine, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına delalet eder.

Rüyada naylon eşya almak verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin hayatı renklendireceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, hastalıklarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada okul eşyası almak yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağına ve dünyadaki her zevkten tadılacağına, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada ölmüş babadan eşya almak kederden ve stresten kurtulacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, kasasının gittikçe ağırlaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölü eşyası almak kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, Allah’ın mübah kıldıklarına meyil edeceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına işarettir.

Rüyada ölü insanın eşyasını almak üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, doğru bir karar verileceğine, erken yaşlanmayacağına tabir olunur.

Rüyada pazardan eşya almak maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, sevilen bir dostun geleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, çok büyük başarı kazanacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe eşya almak sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, bembeyaz ve yepyeni bir hayat sahibi olacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına işarettir.

Rüyada plastik eşya almak iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, yeni işlere girişileceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, geleceğinin çok parlak olacağına, büyük başarılara imza atılacağına, imkân sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin eşyasını almak haneye bolluk ve bereket dolacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, daha iyi bir konuma geleceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada taksitle eşya almak hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, anne baba duası alınacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ucuz eşya almak olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada ziynet eşyası almak iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada züccaciye eşyası almak uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments