Rüyada Eşya Görmek

Rüyada eşya görmek maddi gücünün yerine geleceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin ertelenen bir tatile çıkılacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, hastalıkların uzak duracağına, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaç eşya görmek verilen sözlerin tutulacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, hak yemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahşap eşya görmek sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine alamettir.

Rüyada altın eşya görmek her zaman el üstünde tutulacağına, vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına inanılır.

Rüyada altın kaplama eşya görmek refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arabada eşya görmek sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşının eşyasını görmek hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada asker eşyası görmek ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada atatürkün eşyalarını görmek kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada atılmış eşya görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada bakkal eşyası görmek kendisini yakından takip eden bir aile büyüğü tarafından korunup kollanacağına, garanti olacak makama oturacağına, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balkonda eşya görmek işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bavul eşya görmek ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına yorulur.

Rüyada bordo eşya görmek hep dinç ve genç kalacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada bozuk eşya görmek sevdiklerinin kıymetini bileceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına alamettir.

Rüyada büyük eşya görmek Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine rivayet eder.

Rüyada büyülü eşya görmek hedeflediği işi alacağına, hayır göreceğine, moralinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çalınan eşya görmek geleceğinin çok parlak olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine yorulur.

Rüyada camdan yapılmış eşya görmek hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına yorulmaktadır.

Rüyada çamurlu eşya görmek afiyette olacağına, bol bol hayır duası alınacağına, her zaman çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çelik eşya görmek uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına inanılır.

Rüyada çeyizlik eşyalar görmek paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanarak sorunlarını çözeceğine rivayet eder.

Rüyada çöpte eşya görmek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada çürük eşya görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına yorumlanır.

Rüyada çuvalda eşya görmek açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, hastalığının düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dağınık eşya görmek çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada değişik eşyalar görmek sahip olduklarının kıymetini bileceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, hastalıklara şifa bulunacağına alamettir.

Rüyada denizde eşya görmek kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada deri eşya görmek manevi mutluluğu tadacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düğün eşyası görmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada elektrikli eşya görmek daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine delalettir.

Rüyada elektronik eşya görmek yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, ticaretinin bozulmayacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine alamettir.

Rüyada eski eşin eşyalarını görmek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına işarettir.

Rüyada eski model eşya görmek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada eski tozlu eşyalar görmek yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına delalet eder.

Rüyada gri eşya görmek gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, birçok ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada gümüş eşya görmek doğru yoldan ayrılan bir akrabasını uyaracağına, kötü günlerinin unutulacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına işarettir.

Rüyada hac eşyaları görmek atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, çok sevinip işinin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada hacı eşyası görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, huzur bulunacağına, kafasındaki sorunları çözeceğine inanılır.

Rüyada hediyelik eşya görmek yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ikinci el eşya görmek içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıslak eşya görmek hasretin biteceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, zenginlik kazanacağına delalettir.

Rüyada ıslanmış eşya görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, yine eskisi gibi neşeli olacağına tabir olunur.

Rüyada kahverengi eşya görmek çok iyi atılımlar yapılacağına, borçlarını ödeyeceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kamyon eşya görmek ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine yorulur.

Rüyada kamyon kasasında eşya görmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, bilgiyle donanacağına alamettir.

Rüyada kamyonette eşya görmek daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, kazançlı kapıların açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada kapıda eşya görmek toplumda iyi bir yer edineceğine, planladığı şeylerin istediği gibi ilerleyeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karışık eşyalar görmek gönül gözüyle olan biteni değerlendirip kendisi için en doğru olanı yapacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada katlı eşya görmek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kaybettiğin eşyayı görmek başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, itibar kazanacağına, psikolojik olarak düzeleceğine alamettir.

Rüyada kaybolan eşya görmek yapacağı bir ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kayıp eşya görmek güzel bir birlikteliğe başlanacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık dökük eşya görmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kırılan eşya görmek etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kirli eşyalar görmek geçim sıkıntısının biteceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyada kırtasiye eşyaları görmek kazancının eksilmeyeceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına işarettir.

Rüyada kıymetli eşya görmek yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolilenmiş eşyalar görmek kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada komşunun eşyalarını görmek kazancını bir kişiden elde edeceğine, insanların takdirini kazanacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına işarettir.

Rüyada konuşan eşya görmek evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, huzurlu bir insan olacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına alamettir.

Rüyada kozmetik eşya görmek önüne çıkan engellerden yılmayacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına rivayet eder.

Rüyada kristal eşya görmek rızkın genişleyeceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada küçük eşyalar görmek adının ve şanının yürüyeceğine, kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, işlerin toparlanacağına inanılır.

Rüyada küflenmiş eşya görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada küflü eşya görmek hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına delalettir.

Rüyada kullanılmış eşya görmek maddi sıkıntıların biteceğine, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kurtlanmış eşya görmek sevdiklerine kavuşacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kutsal eşya görmek çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine alamettir.

Rüyada lanetli eşya görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lüks eşya görmek sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine rivayet eder.

Rüyada makyaj eşyaları görmek rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada mavi eşya görmek kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüyada merdivende eşya görmek maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada mermer eşya görmek zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor eşya görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada naylon eşya görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada nişan eşyaları görmek iyiye ve güzel olana ulaşacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, kişiliğiyle dikkat çekeceğine alamet eder.

Rüyada okul eşyaları görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza rivayet eder.

Rüyada ölen insanın eşyalarını görmek yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına emin olunan bir projenin hayata geçirileceğine, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü eşyası görmek hayırlı bir işe başlayacağına, eksiklerinin farkına varacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına tabir olunur.

Rüyada osmanlı eşyaları görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine yorulur.

Rüyada padişah eşyası görmek aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, hayırsız bir kapıyı kapatacağına, kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada pahalı eşyalar görmek çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, çok büyük karlar edeceğine, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına rivayet eder.

Rüyada paketlenmiş eşya görmek işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada parlak eşya görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada paslanmış eşya görmek yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada paslı eşya görmek maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe eşyalar görmek çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, çok iyi paralar kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin eşyalarını görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına yorumlanır.

Rüyada peygamber eşyası görmek iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine delalet eder.

Rüyada plastik eşya görmek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine alamettir.

Rüyada porselen eşya görmek sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, kendi şansını kendi yaratacağına, eşlerinin kapanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada poşetle eşya görmek kendisini çok huzurlu hissedeceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sandık eşyası görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada sarı eşya görmek yeni bir hayata adım atılacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada satılık eşya görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına delalet eder.

Rüyada şehidin eşyalarını görmek geleceğe dair planlar yapacağına, başarıyla geleceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine alamettir.

Rüyada sevdiğinin eşyalarını görmek her şeyin daha iyi olacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına delalettir.

Rüyada sihirli eşya görmek çok güvendiği bir kişiye açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah eşya görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, kötü durumda olan eski bir arkadaşına üzüleceğine ve elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, ismini herkese duyuracağına rivayet eder.

Rüyada sokakta eşya görmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, ileride kadrini ve kıymetini bilecek birisi ile hayatını birleştireceğine alamet eder.

Rüyada süslü eşyalar görmek ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, yeni bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada tahta eşya görmek ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına inanılmaktadır.

Rüyada takı eşyası görmek neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, eşlerin muhabbetinin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tamir eşyaları görmek muradına ereceğine, üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, rahatın ve konforun geleceğine yorulur.

Rüyada tarihi eser eşya görmek büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tarihi eşyalar görmek hayırlı bir işe adım atılacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, olmayı hedeflediği makama oturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taşınan eşya görmek monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına delalet ettiği söylenir.

Rüyada temiz eşya görmek evde tatlı bir telaş yaşanacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, kısmetlerinin çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada toplu eşya görmek sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına işarettir.

Rüyada tozlanmış eşya görmek mutluluk dolu günler yaşanacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu eşya görmek dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada tuvalette eşya görmek ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, mutluluğunun bir ömür olacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada valiz eşya görmek uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanan eşya görmek sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, işlerin yolunda gideceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına alamet eder.

Rüyada yanık eşya görmek rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına delalet eder.

Rüyada yeşil eşya görmek endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, problemlerinin çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yığılmış eşya görmek hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yığınla eşya görmek adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye işaret etmektedir.

Rüyada yırtık eşya görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yüklenmiş eşya görmek mutluluktan bolca nasipleneceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, borçlarının ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüklü eşya görmek kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına işaret eder.

Rüyada yün eşya görmek emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada züccaciye eşyası görmek hayırlı bir yola çıkılacağına, hayırlı haberlere, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments