Rüyada Eşya Taşıdığını Görmek

Rüyada eşya taşıdığını görmek hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, kazancının çoğalacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kendi işini kuracağına, anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, iyilik görüleceğine, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, arını ve namusunu şeref sayacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının eşya taşıdığını görmek kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işlerinin yolunda gideceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, işte başarılı adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstlenmeyeceğine, başarı ve zafer kazanacağına, sorunların çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının eşya taşıdığını görmek ele geçen kazancın artacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, mevcut kazançları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin eşya taşıdığını görmek çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, toplumdaki statüsünün yükseleceğine yorulur.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıhhat ve huzur bulacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eve eşya taşımak görmek bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, hile ile mal elde etmek yerine rızkını helal kazanç peşinde koşarak kazanacağına, çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlknur

Merhaba rüyamda eski sevgilimin yatak odası dolabını boş ve bir yere taşıdığını gördüm ve bikaç eşya daha taşıdğını gördüm eşyaları iş yerine dükkanına taşıyordu bnde uzakdan izliyordum bu arada kendisi evlendi:(

Pınar

Rüyamda komşumun gelini evden taşınıyor eşyaların bir arabaya sarıldığını gördüm