Rüyada Et Döner Yemek

Rüyada et döner yemek çok yükseleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, başarıdan başarıya koşacağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, üzüntü verici bir durumdan kurtulacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına inanılmaktadır.

Rüyada ekmek arası et döner yemek eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, ticaretin önünün açılacağına, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, galibiyetlerinin çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lokantada et döner yemek bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sorun ne olursa olsun aile fertlerinin arkalarında duracağına rivayet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına yorulur.

Rüyada pişmiş et döner yemek maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, gayrimenkul işine girileceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin beklentilerinin yerine geleceğine, kazançlı işlere gireceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Hoşlandığım çocuk bana 2 arkadaşıma döner ısmarlamak istiyor iyi bir yer biliyorum diyor.Ben gitmek istemiyorum duygularımı biliyor ve kız arkadaşı var diyorum(gerçekte de) arkadaşlarım ısrarla belki artık yoktur kız arkadaşı diyor ben umutlanıyorum. Çocuk bana çok samimi davranıyor arkadaşkenki gibi çok eğleniyoruz.açık alanda yemek bitince çok lezzetliymiş diyip teşekkür ediyorum ellerimi ıslak mendille silerken,o tebessüm ediyor.sonra masadan kalkarken diğer 2 arkadaşım yok sadece biz varız

Medine

Rüyamda sevdigim adamla is yerinde ekmek arası et doner yiyordum sonra kalkıp dolaptan ketçap aldım birde baktım o benim ekmeğinin arasında et aldı bende gülümseyerek oturdum o bana bakıp güldü sonra ben keççabi ekmeğin üzerinde döktüm ondan sonra uyandım ama bana çok güzel gülüyordu…