Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, duaların kabul olacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin yaşadığı sıkıntıları unutacağına, birçok ortaklık kurulacağına, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, kazancın katbekat artacağına inanılmaktadır.

Rüyada acı et yemek ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adam eti yemek hak yoluna döneceğine, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, sorunlarının yakında biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada ahtapot eti yemek zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına inanılır.

Rüyada ailece et yemek beklentilerin gerçekleşeceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, hiçbir şeyin içinde uhde olarak kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada aileyle et yemek ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada akbaba eti yemek büyük miktarda kazanç elde edeceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına delalettir.

Rüyada akrabalarla et yemek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine tabir olunur.

Rüyada akrep eti yemek sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada arı eti yemek akrabalardan birinin bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada arkadaşınla et yemek atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, kısmetlerinin bol olacağına, küslerin ve dargınların barışacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada artık et yemek güzel fırsatların ele geçirileceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada asker eti yemek bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, sorunların teker teker aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada aslan eti yemek kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada atmaca eti yemek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine rivayet eder.

Rüyada av eti yemek uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, endişelerini silip atacağına, patron koltuğuna geçeceğine delalet eder.

Rüyada ayı eti yemek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, zengin olunacağına alamettir.

Rüyada baharatlı et yemek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına tabir olunur.

Rüyada balina eti yemek varlıklı kimse olacağına, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada başkasının etini yemek düzenli bir işe girileceğine, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bayat et yemek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, düşmanların barışacağına işaret eder.

Rüyada beyin eti yemek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bıldırcın eti yemek sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada böcek eti yemek konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, sorun ne olursa olsun aile fertlerinin arkalarında duracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada boğa eti yemek sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına işarettir.

Rüyada bol et yemek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına işarettir.

Rüyada bolca et yemek işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bonfile et yemek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada boyun eti yemek çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, karanlıkların aydınlanacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bulgurlu et yemek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada but et yemek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına tabir olunur.

Rüyada büyük et yemek aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına işarettir.

Rüyada çakal eti yemek yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada camide et yemek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına delalettir.

Rüyada canavar eti yemek evi yoksa ev alacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada canlı et yemek maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cardın eti yemek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada çatalla et yemek Allah tarafından korunacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada çekirge eti yemek uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyada cenaze eti yemek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına yorumlanır.

Rüyada ceset eti yemek musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, herhangi bir sorun yaşamadan kötü bir durumdan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada ceylan eti yemek sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ciğer eti yemek annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cin eti yemek zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına alamet eder.

Rüyada civciv eti yemek eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çocuğunun etini yemek kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, mesleğinde terfi alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok et yemek dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok fazla et yemek emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada çürük et yemek kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, helal rızka kavuşacağına alamettir.

Rüyada dalak eti yemek asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine delalettir.

Rüyada davette et yemek kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada dil eti yemek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine inanılır.

Rüyada diş eti yemek kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada döner et yemek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, uzaktaki bir dostun gelmesiyle eski güzel anıların tazeleneceğine, olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına tabir olunur.

Rüyada donmuş et yemek iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada düğün eti yemek hayatının bir anda güzelleşeceğine, işlerinin açılacağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada düşmanla et yemek hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, hayatın kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ejderha eti yemek zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ekmekle et yemek iş ve mekan değiştireceğine, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ekşi et yemek toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, anne baba duaları alınacağına, sağlık sorunun kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşimle et yemek sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski et yemek yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, hayallerinin peşinden gideceğine, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada gelincik eti yemek işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, yeni yatırımlar yapacağına, her gün şükredeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gergedan eti yemek hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına alamettir.

Rüyada gizli et yemek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada güveçte et yemek büyük mutluluklar yaşanacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, kazanç elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada haram et yemek güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, kafasının rahat olacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada haşlama et yemek birçok iş teklifi alınacağına, hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, dualarının kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada iftarda et yemek yüzünün güleceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize inanılır.

Rüyada ikram edileni yemek yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, yeni işler peşinde koşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada işkembe eti yemek sevinilecek bir haber alınacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iştahla et yemek hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, kendi işini kuracağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada it eti yemek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, bir üniversitede hoca olunacağına alamettir.

Rüyada kaburga et yemek her şeyin fazlasına kavuşacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kahvaltıda et yemek ailesini mutlu edecek işler yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, hatalarını tekrar etmemek için kendine söz vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalabalık ortamda et yemek yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada kalabalıkla et yemek kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kanguru eti yemek uzakta kalan kişiler ile hasret gidereceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine alamet eder.

Rüyada kaplumbağa eti yemek gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine inanılır.

Rüyada kara et yemek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada karaca eti yemek kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada kardeş eti yemek maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, seyahatlere katılacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada karısının etini yemek hayatı boyunca hep sevileceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına inanılmaktadır.

Rüyada kartal eti yemek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine delalettir.

Rüyada kaşıkla et yemek mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada katır eti yemek zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kavrulmuş et yemek beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına delalettir.

Rüyada kavurma et yemek bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına delalet eder.

Rüyada kazandan et yemek yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada kebap et yemek kudretli ve hikmetli kimse olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, borçların kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kertenkele eti yemek huzura ve mutluluğa kavuşacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kıllı et yemek maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, insanların güvenini kazanacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine işarettir.

Rüyada kırlangıç eti yemek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, mevcut konforunun devam edeceğine alamettir.

Rüyada kirpi eti yemek yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kıyma et yemek ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına delalettir.

Rüyada koç eti yemek eline çok güzel fırsatların geçeceğine, sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, işlerini toparlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocasının etini yemek yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada köfte et yemek çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada kokarca eti yemek kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada kokmuş et yemek kazancı arttıracağına, tatsız sözlerin unutulacağına, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada komşuda et yemek duygusallığın ön plana çıkacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına delalet etmektedir.

Rüyada köstebek eti yemek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada közde et yemek zorlukların son bulacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, çok istediği bir şeye sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada közlenmiş et yemek çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada küflü et yemek aynı anda pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada kuğu eti yemek yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada kumru eti yemek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kunduz eti yemek uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru et yemek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, tersliklerin yoluna gireceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuşbaşı et yemek bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, huzur duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada leopar eti yemek güzel bir ilişkiye başlanacağına, bildiklerini ve deneyimlerini bütün iş arkadaşları ile paylaşacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada leylek eti yemek sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına işarettir.

Rüyada lezzetsiz et yemek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, sıkıntılarını kendi özgüveni ve temkinli hareketleri sayesinde çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada lokantada et yemek kapanan bütün kapıların açılacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada löp et yemek heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, çocuklarından ve torunlarından yana hayır ve itibar göreceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine işarettir.

Rüyada manda eti yemek önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mangal yakmak et yemek söz ve yetki sahibi olacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada martı eti yemek maddi ve manevi açıdan büyük bir bolluğa erişeceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz diken kimselerle savaşacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada masada et yemek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada maymun eti yemek yarınların kendisine hayır getireceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada mevlit eti yemek muradına ereceğine, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada midye eti yemek gönlünce bir yaşamı olacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına tabir olunur.

Rüyada misafirlerle et yemek hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına inanılır.

Rüyada misafirlikte et yemek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada mor et yemek dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, dostları ile koyu sohbetler edeceğine, övgü dolu sözler duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlak eti yemek ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, sorunların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada öküz eti yemek iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin etini yemek yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine delalet eder.

Rüyada ölü et yemek çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ormanda et yemek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada oruçlu iken et yemek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, kendisiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına inanılmaktadır.

Rüyada örümcek eti yemek gayrimenkul işine girileceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına tabir olunur.

Rüyada pahalı et yemek her zaman destek göreceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada papağan eti yemek ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmak eti yemek yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada patlıcanlı et yemek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine alamettir.

Rüyada patronla et yemek ailesi ile birlikte güzel, keyifli günler geçireceğine, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada penguen eti yemek çok mutlu olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin etini yemek sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, hayırlı haberler getireceğine alamet eder.

Rüyada peygamber eti yemek dertlerinden arınacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına inanılmaktadır.

Rüyada piknikte et yemek ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada pilav et yemek imkânlarının çoğalacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada piliç eti yemek makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, kendisini Allah yoluna adayacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine rivayet eder.

Rüyada pişik et yemek olumlu dönüşümler alacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, herkesin önünde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada restoranda et yemek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, mutluluğu yakalayacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada şahin eti yemek refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sahurda et yemek rahat bir nefes alınacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine yorumlanır.

Rüyada serçe eti yemek maddi açıdan ferahlayacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sert et yemek fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, rahat ve derin bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinle et yemek küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, hayırlı adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada şeytan eti yemek yapılan bir hatanın telafi edileceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine rivayet eder.

Rüyada sincap eti yemek eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, amaçlarını yerine getireceğine, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sıpa eti yemek girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırtlan eti yemek istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şiş et yemek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada soslu et yemek tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, yeni bir hayat kuracağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada su aygırı eti yemek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürekli et yemek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi bileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada sürüngen eti yemek büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tabakta et yemek zorlukların üstesinden geleceğine, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına işaret eder.

Rüyada tandır et yemek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tatlı et yemek çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tatsız et yemek dayanışmanın ve düzenin artacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, yarınların kendisine hep umut olacağına alamettir.

Rüyada tavada et yemek maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, mal varlığının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada taze et yemek helal ve geniş rızık elde edeceğine, tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına inanılmaktadır.

Rüyada tencerede et yemek eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme girileceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tepside et yemek küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada tıka basa et yemek büyük başarılar kazanılacağına, şansının açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin tamamen biteceğine delalettir.

Rüyada tırnak eti yemek uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine delalettir.

Rüyada tuvalette et yemek şifa bulacağına, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, yaşadığı huzurun biteceğine delalet eder.

Rüyada tüylü et yemek kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tuzsuz et yemek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, ters giden durumların düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yanık et yemek şansının kendisinden yana gideceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, malının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yarasa eti yemek insanlar tarafından sevilip sayılacağına ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, sorunların tek kalemde silineceğine rivayet eder.

Rüyada yengeç eti yemek başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yoğurtlu et yemek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dualarına karşılık alacağına inanılmaktadır.

Rüyada yumurtalı et yemek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada yumuşak et yemek hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yunus eti yemek yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada zebra eti yemek bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada zehirli et yemek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, yüzünün güleceğine, iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada zorla et yemek kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, geçim derdinin biteceğine alamet eder.

Rüyada zürafa eti yemek rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, hayat boyu desteği olacağına delalet etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyanı Tabir Edelim