Rüyada Etek Giymek

Rüyada etek giymek iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada abiye etek giymek aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık etek giymek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının eteğini giymek herkesin dikkatinin çekileceğine, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz fırfırlı etek giymek kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bol gelen etek giymek çok büyük zenginliğe sahip olacağına, zenginlik kazanacağına, sorunların kısa zamanda temizleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada boncuklu etek giymek gelirinin artacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, önemli işler yapacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına inanılır.

Rüyada büyük beden etek giymek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine inanılır.

Rüyada büyük etek giymek hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, geniş rızık elde edeceğine, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada çizgili etek giymek kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çorapsız etek giymek yatırımlarının büyüyeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine yorumlanır.

Rüyada dizde etek giymek dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, herkesin takdirini toplayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada düğmeli etek giymek iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, çalışkan bir kişi olunacağına, yeni haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada düğünde etek giymek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, iş sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada eflatun etek giymek parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ekose etek giymek hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına işarettir.

Rüyada eksik etek giymek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, kazancının hiç bir şekilde daha azalmayacağına, aile hayatındaki tartışmaların yakın çevresindeki insanlar sayesinde biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkek bebeğin etek giymesi sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğuna etek giydirmek sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, işinde büyük zaferler elde edeceğine alamettir.

Rüyada erkek etek giymek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, fakirlikten kurtulmaya, çok büyük hayır duası alınacağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, gerçek mutluluğu tadacağına, büyük bir rahatlığa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşin etek giymesi umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, iyi şeyler yaşayacağına, istenen her şeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada gelinlik eteği giymek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada güzel etek giymek hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki etek giymek mevcut bir sıkıntının çok sürmeyeceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki tane etek giymek arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, yapacağı plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına delalet eder.

Rüyada ince etek giymek özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ipek etek giymek hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, rızkının genişleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada iskoç eteği giymek rütbe alacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına rivayet eder.

Rüyada kahve etek giymek hayırlı zamanlar geçireceğine, bol bol hayır duası alınacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının etrafındakileri kendisine imrendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara etek giymek kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, iyi giden iş yaşantısının özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine alamettir.

Rüyada kareli etek giymek arını ve namusunu şeref sayacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, ferahlığa çıkılacağına, etrafına güzel insanların dolacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırışık etek giymek uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına yorumlanır.

Rüyada kızın etek giymesi Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, az da olsa feraha çıkılacağına alamet eder.

Rüyada krem etek giymek mutlu bir yuvaya sahip olacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyruklu etek giymek yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, kesilmeyecek bir kazancı olacağına, yaşanan her şeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, sorunlarına çözümler bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada lekeli etek giymek iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, güzel bir insan haline geleceğine işarettir.

Rüyada lise eteği giymek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, kudret sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mağazada etek giymek kendi işini kurmak için adım atacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, rahat bir nefes alacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mine etek giymek ruhunun üzüntüden kurtulacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada minik etek giymek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada oğlumun etek giymesi sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada okul etek giymek güzel bir ilişkiye başlanacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına işarettir.

Rüyada ölen kişinin etek giymesi gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, dini açıdan inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına hazırlık yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün eteğini giymek makamının ve itibarının yükseleceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, hem eşinin hem de kendisinin çok rahat edeceğine yorulur.

Rüyada örgü etek giymek hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada pantolon çıkarıp etek giymek kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine inanılır.

Rüyada pantolon etek giymek bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine tabir olunur.

Rüyada parlak etek giymek kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pazen etek giymek işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, sağlık ve şifa bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada puanlı etek giymek ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada rengarenk etek giymek yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada saten etek giymek zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, rızkın kesilmeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şifon etek giymek yaşanan kötü anıların silineceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine alamet eder.

Rüyada siyah kirli etek giymek kendisiyle övüneceğine, ters giden durumların düzeleceğine, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine delalettir.

Rüyada taşlı etek giymek yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, ailesini çok sevdiğini bir şekilde tekrar göstereceğine, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ters etek giymek hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine inanılır.

Rüyada turkuaz etek giymek daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, variyetinin her geçen gün artacağına inanılır.

Rüyada turuncu etek giymek sevdiğinden sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ütüsüz etek giymek sorunların ortadan kalkacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzun basma etek giymek üzüntülerin sona ereceğine, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uzun kahverengi etek giymek beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine delalet eder.

Rüyada yamalı etek giymek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, ayrı kaldığı sevdiğine özlemle sarılacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni etek giymek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alabileceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yırtık etek giymek işinde büyük zaferler elde edeceğine, rızkın kesilmeyeceğine, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments