Rüyada Ev Sahibi Görmek

Rüyada ev sahibi görmek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, işlerinden yana hayır göreceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, koltuğunun ve makamının yükseleceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, zenginlik elde edeceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kiracının ev sahibini görmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, önemli bir makama terfi alacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen ev sahibini görmek çok güzel günler görüleceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, doğruluktan ayrılmayacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri lugatına göre yeni bir sosyal çevreye girileceğine, emellere ulaşılacağına, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, borçlarını ödeyeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeni ev sahibini görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, çok daha kolay bir hayatının olacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin alkış alacağına ve itibar göreceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GÜLŞEN

Merhaba ben bir rüya görmüştüm rüyada ev sahibi ile evlenmek ne anlama gelir

Manen

Rüyamda, ev sahibimiz kiracısı olduğumuz eve bir oda daha ekletmiş fakat kendileri kullaniyorlardı.Bir de evin kilitli olan bir başka salonu varmış orada da Salon mobilyaları duruyordu, yeni evlerine geçerken alacaklarmış. Klasik ahşap çok güzel mobilyalardı, annemle çok beğendik. Salonu boşalttıktan sonra orayı da kullanabileceğimizi söylediler.Kira sözleşmesini yenilerken babamda ceketinin cebinden kaşesini çıkarıp imzaladı. Anlamı nedir?

Ramazan Ergücü

Ŕüyada ev sahiplerinin ve akrabalarının bize geldiğini görüyorum.Ev sahiplerinin getirdiklerinden yiyip içiyoruz. Bu esnada dayımın kızı beliriyor ikramları topluyor ben de bununla doymadım diyerekten onu kavga ediyorum.

Yasemin

Ruyamda eski ev sahibimi gordum. Kendilerini 6 yildir gormedim. Onlarin evinde bir odasini kiralamistim o zamanlar. Ruyamda da ayni sekilde evlerinde biri odayi kiralamisim. Bana kari koca odama gelerek artik ayrilmami odadan cikmami istiyorlardi.

Yusuf42

Rüyamda evde kendimi uykudan uyandığımı gördüm ve birden dış kapının caminin kırık olduğunu gördüm yalnız hiçbir yerde cam kırığı yoktu usta olduğunu zannettiğim bir adam karşıdaki ev sahibini dairesine girdini farkettim neler olduğunu anlamak icin kapıya yaklaştım dışarıda olan doğalgaz saatinin içeri sağ tarafa alındığını gördüm beni uyandiramadiklari icin kırdıklarını farkettim tam kapıdan çıkıp karşı daireye hesap sormaya gittim orda bitti rüyam (ev sahibimle gerçekte karşılıklı dairelerde oturuyoruz kendisi bayan abla)

Umutsuz vaka

Rüyamda güya eşyalı bir evde oturuyormuşum salonda 3 tane tekli koltuk var yıpranmış yataklar bazali ama çökmek üzere vede duvarlarda saman toz lir ne ararsan var ev sahibi evi süpürmeye başlıyor o kadar çok toz kir çıkıyor utanıyorum ev sahibi tüm eşyaların değişmesi gerektiğini söylüyor ben çok mutlu oluyorum evden çıkıp gidiyorum teyzeme gitmişim evin girişinde tuvalet varmış kapıyı açayım derken beyaz bir terlik gidere düşüyor almaya çalışıyorum alamıyorum sonra kızım geliyor yanıma tüm saçlarını gidere değdiyor ona nasıl kızıyorum sonra cikaramadığımı teyzeme söyleyeyim derken teyzemin yanında hasta biri ve ailesi var gider tıkanacak derken uyanmışım

Sevgi

Rüyamda 5 yıl önceki ev sahibimi gördüm.Evleri yanmış öyle söylediler çok üzgün görünüyorlardı.Sonra arkadaşımı gördüm o da memurken oradaki şehirde tanıştı bir polisle evlendi.Şimdi bir çocuğu var.Onlar halen orada kirada kalıyorlarmış güya rüyamda.Sohbet ediyoruz onlar ve ev sahibi falan evleri yanmış.Aynı yerde yanında oturup arkadaş ve bebeğide var sohbet ediyoruz.

Hilal albayrak

Merhaba ben aslinda ruyamda eski ev sahibimi gördüm ve parmağında altin yüzük vardi ve evli oldugunu soyledi. Beraber oturup konuşuyorduk. Annemler vardi yanımızda..

Ben kendisiyle 1 yildir görüşmüyorum gördüğüm ruya ne anlama geliyor?