Rüyada Evde Böcek Görmek

Rüyada evde böcek görmek sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, yaşanan sorunun kökenine inileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, geniş rızık elde edeceğine, hastalıkların son bulacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada annemin evinde böcek görmek sevdiklerinin hep yanında olacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, hayırlı terfiler alınacağına, tüm sorunlarının biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, yapmaya çalıştığı şeyler için gerekli adımları atacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına yorumlanır.

Rüyada başka evde böcek görmek iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin hayırlı olayların yaşanacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına yorulur.

Rüyada boş evde böcek görmek huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, çok büyük ve çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, saygınlığına leke sürülmeyeceğine, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, devlete hizmet etmeye, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, sevdiğine kavuşacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine delalet eder.

Rüyada eski evde böcek görmek makam ve rütbe edineceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, sevdikleriyle hep iyi geçineceğine, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, rızkın çoğalacağına delalet eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, yeni iş kollarına girileceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada komşunun evinde böcek görmek adının insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, kendine güvenen dostlarını hayal kırıklığına uğratmayacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, mal mülk sahibi olunacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine işaret ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Evde Böcek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba iyi günler. Rüyamda 2 halam ve amcamın eşi bize yemeğe geliyorlar. Normalde annemin halalarımla aradı iyi değil onları görünce mutsuz oluyor. Annemle mutfağa sofra hazırlıyoruz yengem yemek yemeğe geliyor halalarım gelmiyor. Tam bu sırada balkonda bir böcek fark ediyor babam. Böcek 30cm ve beyaz diyor. Annemle onu öldürmek için balkona geçiyorlar. Kardeşlerime beni tehlikeleri olur diye öbür odaya gönderiyorlar. Annem böceğin çok zor öldüğünü söylüyor. Onunla konuşup (öğretmenim sizinle uğraşmak için ortaya daha erken çıktım sizi sinir etmek için diyor) ben de anne keşke öldürmeseysiniz ona da yazık diyorum baya üzülüyorum.

    • Sevgili Bilge Nur,
      Rüyada annenin akrabalar için yemek hazırlarken evde böcek görmesi ve öldürmesi fırsatlara, sağlığa ve insana yorulmalıdır. Rüya, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine; aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine; arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına işarettir.
      Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlıklara çıksın…

Rüyanı Tabir Edelim