Rüyada Evde Geyik Beslemek

Rüyada evde geyik beslemek dualarının gerçekleşeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, bir arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre bir hobinin iş olarak benimseneceğine, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, gelirinin sürekli olacağına yorulur.

Rüyada evde geyik beslemek maddi açıdan borçların ödeneceğine, başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, işinde hep başarılı olacağına işarettir.

Rüyada evde geyik beslemek kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, makam edineceğine, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments